DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #406747  autor: jacekmi
 26 maja 2010, 13:29
Mam taki problem, na jeden konkretny nr komy sms'y nie chcą mi dochodzić. Wysyłam na ten nr sms'a, dostaję nawet potwierdzenie dostarczenia wiadomości, a na komie osoby do której wysłałem tego sms'a nie ma żadnej nowej wiadomości. Wysyłając jednego sms'a do dwóch osób jedna dostaje bez problemu, a na ten konkretny nr nie przychodzi pomimo tego że znowu dostaję potwierdzenie dostarczenia. Dodam jeszcze, że na ten nr sms'y od innych numerów dochodzą bez problemu. Jak myślicie z czym jest problem z moim fonem(Sony Ericsson G900), z fonem tej osoby(Samsung C3050), czy może to problem operatora(Orange). Będę wdzięczny za odp.

 #406750  autor: aizo
 26 maja 2010, 13:35
A czy ta osoba nie ma np zapełnionej skrzynki sms?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #406757  autor: jacekmi
 26 maja 2010, 14:14
Myślę, że jak dochodzą sms'y z innych nr to nie

 #406807  autor: st.konsultant
 26 maja 2010, 19:46
Wg mnie problem tkwi w telefonie. Samsungi mają możliwość blokowanie połączeń lub smsów od konkretnych numerów. Obstawiam, że właśnie numer z którego smsy nie dochodzą znajduję się w tym Samsungu na liście blokowanych.

 #406829  autor: jacekmi
 26 maja 2010, 21:18
Tak właśnie to miało miejsce, dzięki za pomoc

 #419232  autor: Tomeq_21
 26 lip 2010, 11:41
Witam.

Mam taki sam problem jak kolega "jackemi" i też osoba która nie dostaje sms'ów ma samsunga i numer nie jest zablokowany. Może przyczyną tego jest to że mam małe problemy z zasięgiem, bo czasami jest a czasami nie ma. mieszkam w takim miejscu i ze są z tym małe problemy.