DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #400997  autor: kowcio
 25 kwie 2010, 13:57
darnok pisze:Duzy światłowód sie spalił :) Głowny i protekcja.
Odczuła to Era i UPC.
Zapewne poprzepinali ruch na alternatywne drogi.
Troszkę to trwało, bo problemy zaczęły się chyba gdzieś po 15, a skończyły w okolicach 21.

 #401008  autor: Kaczy
 25 kwie 2010, 14:24
darnok pisze:Duzy światłowód sie spalił
A rozwiń swoją myśl. Bo spalić światłowód to da się poprzez polanie go benzyną i podpalenie. A jakoś wątpię, żeby nastąpił taki sabotaż :)

...::: Made for loneliness :::...

 #401024  autor: darnok
 25 kwie 2010, 15:18
Kaczy pisze:
darnok pisze:Duzy światłowód sie spalił
A rozwiń swoją myśl. Bo spalić światłowód to da się poprzez polanie go benzyną i podpalenie. A jakoś wątpię, żeby nastąpił taki sabotaż :)
Nie potrafie :) bo dokladnie takie wytlumaczenie dostalem :)
Wiem dokladnie ze swiatlowod sie raczej sam z siebie nie pali ;-) choc potrafie sobie wyobrazic przegrzanie karty/multipleksera ktore spowodowalo by takie rozgrzanie z uszkodzeniem swiatlowodu.
Ale raczej tu spodziewalbym sie uszkodzenia zewnetrznego.
To nie bylo raczej swiatelko nalezace do PTC wiec zapewne awaria po drodze - zazwyczaj jest to koparka, ale moze tym razem pozar studzienki albo budynku w ktorym przebiegal. Szczegolnie ze dotknelo to takze UPC.

 #401050  autor: krzykos
 25 kwie 2010, 18:27
A skąd dostałeś takie wytłumaczenie? Jeśli można wiedzieć? :wink:

 #401087  autor: tesla
 25 kwie 2010, 21:47
shit happens :|

darnok, exatel?

 #401093  autor: Kaczy
 25 kwie 2010, 22:10
Jak się spaliło to może PSE lub inny operator energii :evil:

...::: Made for loneliness :::...

 #401111  autor: darnok
 25 kwie 2010, 23:27
krzykos, nie mozna :)
ale z najlepiej poinformowanego miejsca. Nie drązylem dalej tematu bo nie ma to sensu.

Zapewne Exatel. PTC przynajmniej kiedys nie miewalo dzierzawek z PSE. Tam to konszachty ma Polkomtel.

 #401122  autor: krzykos
 26 kwie 2010, 06:21
darnok wiem o co chodzi :) dzisiaj ja będę miał informację - więc zobaczymy czy się pokryje z Twoją :) ;-)

 #408757  autor: Szymon9904
 04 cze 2010, 22:09
Witam. Mieszkam w południowej części woj. Lubuskiego - mieście 40-tysięcznym i dziś w godzinach popołudniowych patrzę na wyświetlacz telefonu na dworze, a tam komunikat: "Brak dost. do sieci" :? . Nie wiem, dlaczego takie coś mi się pokazało. Co ciekawe - po chwili telefon wrócił do Ery i zaraz się przełączył z GSM na 3G. Tak jak nigdy nic. Co o tym myślicie?

 #408775  autor: tesla
 05 cze 2010, 08:14
Jeżeli masz SE to wcale mnie to nie dziwi. Często miewałem takie objawy. Powodów można domniemywać całe mnóstwo. Od centralowych, poprzez transmisyjne, radiowe na btsie a na telefonie kończąc :roll:

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?