DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #422025  autor: htrz
 09 sie 2010, 20:18
Witam. Wyjechałem z Poznania na Warmię. Na terenie miejscowości, gdzie przebywam, jest pełny zasięg Plusa i brak zasięgu własnego PLAYa. W czasie połączeń (właściwie dzwoniłem tylko do PLAYa, do kilku różnych osób, jednych przebywających na pewno w zasięgu własnym, a innych na 100% w roamingu krajowym) występuje bardzo częste zacinanie (szybkie powtarzanie krótkiego fragmentu wypowiedzi rozmówcy nawet przez 10 sekund), zanikanie i wahania siły głosu rozmówcy. Telefon z Plusa na tym terenie nie wykazuje takich problemów, a aparat jest sprawny (sprawdzony z kartą z Plusa). Gdzie zgłosić problemy i co podać? Z telefonu nie da się właściwie normalnie rozmawiać, a chcę zostać tu do końca września...

Obrazek

 #422038  autor: mariusz9a
 09 sie 2010, 21:16
Problemy zgłaszaj do Play - jesteś jego abonentem. No i sam stwierdziłeś, że na karcie SIM Plusa problemu nie ma...

 #422082  autor: htrz
 10 sie 2010, 00:03
Dziękuję, wysłałem zgłoszenie do PLAY. Mam nadzieję, że nie pozostanie bez odpowiedzi i usuną problem. Pozdrawiam

Obrazek

 #422130  autor: kowcio
 10 sie 2010, 11:23
htrz, wiesz, Plus ma spory ruch w sieci i ja myślę, że teraz zaczynają kroić roamingowców. Ja w Poznaniu nie mogę przejść na Plus2G. Muszę korzystać z Play 2G. Jakość już jest oki... Nie wiem jak w ruchu, ale w domu. Kiedyś to rwało połaczenia, trzeszczało, wyrywało slowa. teraz już tego nie ma.