DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #394995  autor: Marens
 22 mar 2010, 22:29
myszolekpysiol pisze:To czy wtedy można zerwać umowę bez konsekwencji?
Niestety nie można.

 #396503  autor: ukefake
 31 mar 2010, 11:41
Odśnieżam temat.
Jak wiadomo dalej nie można dodzwonić się do centernetu za jedyne 29gr ;)
Pod koniec lutego UKE się odgrażało kontrolą w p4 i centernet, ale na stronie urzędu nic na ten temat nie znalazłem. Czy osoby które składały skargi do uke otrzymały z urzędu odpowiedź w tej sprawie?

 #396516  autor: tomek0701
 31 mar 2010, 13:13
ukefake pisze:Czy osoby które składały skargi do uke otrzymały z urzędu odpowiedź w tej sprawie?
mi w mailu napisali (na początku marca) że poinformują abonentnów ale coś długo trwają te mediacje UKE....

 #397440  autor: trus1991
 06 kwie 2010, 11:43
Dostałęm dziś maila od UKE, w którym poprosili mnie o podanie numeru z którego nie mogę sie dodzwonić i na jaki numer Centernetu.

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #397638  autor: weissmann
 07 kwie 2010, 09:58
trus1991 pisze:Dostałęm dziś maila od UKE, w którym poprosili mnie o podanie numeru z którego nie mogę sie dodzwonić i na jaki numer Centernetu.
Czy w tym UKE pracują jakieś niedorozwoje? Przecież wystarczy kupić dowolny starter Play i dowolny starter wRodzinie i połączenia nie będą działać. Play blokuje CAŁY ruch wychodzący do wRodzinie, na KAŻDY numer wRodzinie/Centernet. Ręce opadają....

A na moją skargę, UKE nie raczył do tej pory odpowiedzieć nawet.

 #397646  autor: ukefake
 07 kwie 2010, 10:24
trus1991 pisze:Dostałęm dziś maila od UKE, w którym poprosili mnie o podanie numeru z którego nie mogę sie dodzwonić i na jaki numer Centernetu.
Jak widać w przypadku skarg do uke należy być bardzo precyzyjnym. W swojej skardze od razu podam wymagane informacje.

 #398034  autor: htrz
 08 kwie 2010, 23:50
Przecież Play to ukochane dziecko Streżyńskiej. Gdyby chodziło o Plusa, Erę, Orange, nałożyłaby milionową karę i rozgłosiła w mediach...

 #399111  autor: weissmann
 15 kwie 2010, 19:56
Odświeżam temat - mija sobie spokojnie 2,5 miesiąca od zablokowania przez Play połączeń do Centernetu, cisza, spokój, UKE milczy, ....

 #400152  autor: trus1991
 21 kwie 2010, 17:05
WoW - jestem pod wrażeniem szybkości odpowiedzi przez PLAY
17.04 złożyłem reklamacje że nie działają połączenia do sieci wRodzinie - reklamacja uznana i dostalem za to 20 minut do wszystkich sieci . Ale wina nie leży po stronie PLAY i takie tam bla bla bla.
Zdziwiłem się że tak szybko dostałem odpowiedź
Pisałem też tam o tym że nie moge sie logowac do PLUSA to kazali mi ustawić na automatyczne szukanie sieci, i bedzie lapalo sielniejszy sygnal - to uważam za troche głupie, no ale cóż, nic więcej na to nie poradze

[ Dodano: 2010-04-23, 14:54 ]
Dziś dostałem odpowiedź z UKE.
Ze względu na przedłużające się postępowanie wyjaśniające prowadzone wzwiązku ze złożoną Przez Pana skargą, która wpłynęła do UKE dnia 22.03 informuje że na podstawie bla bla bla termin rozpatrzenia sprawy ulega przesunięciu do dnia 21.05.2010

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #406386  autor: weissmann
 24 maja 2010, 11:50
Kolejne odświeżenie tematu - Play blokuje już od 4 miesięcy połączenia do Centernetu, odpowiedzi z Play brak, odpowiedzi z UKE brak. Żenada.

 #406770  autor: KamaZ
 26 maja 2010, 15:08
Przed chwilą dzwoniłem na mój numer wRodzinie i w końcu wyskakuje komunikat abonent jest czasowo niedostępny a nie, że nie ma takiego numeru.
Więcej informacji tutaj .

Ciekaw jestem jak wygląda ten aneks między Play a Centernet. Jak ktoś będzie za dużo dzwonił z Play, to Centernet poniesie za to konsekwencje finansowe? Dobry sposób na konkurencje wymyślili :P

 #406772  autor: Pijo
 26 maja 2010, 15:14
Polacznenia na 720007777 juz dzialają :)

 #406776  autor: muchakk
 26 maja 2010, 15:54
Wy też macie taki komunikat:

"Proszę czekać, połączenie jest przekazywane dalej" i tak w kółko około 4 razy po czym odzywa się automat "Witaj w rodzinie" :D :)? Nie mam nikogo w tej sieci, ale sprawdziłem czy faktycznie to działa.
 #406802  autor: pbex
 26 maja 2010, 19:25
U mnie połączenia Play -> wRodzinie działają, natomiast jest problem z prezentacją numeru z sieci Play na telefonie w wRodzinie. Pokazuje się dodatkowe zero pomiędzy kodem kraju a resztą numeru. Oddzwonić się na taki numer oczywiście nie da (błędny numer).
 #407876  autor: bleckwarrior
 01 cze 2010, 13:40
pbex pisze:U mnie połączenia Play -> wRodzinie działają, natomiast jest problem z prezentacją numeru z sieci Play na telefonie w wRodzinie. Pokazuje się dodatkowe zero pomiędzy kodem kraju a resztą numeru. Oddzwonić się na taki numer oczywiście nie da (błędny numer).
w tej chwili jak najbardziej już połączenia od kilku dni powinny być mozliwe i nie powinny się niczym różnić niż z każdej innej sieci.

 #408859  autor: kowcio
 05 cze 2010, 15:17
bleckwarrior pisze:Kolejne odświeżenie tematu - Play blokuje już od 4 miesięcy połączenia do Centernetu, odpowiedzi z Play brak, odpowiedzi z UKE brak. Żenada.
Bo UKE nigdy nie nałoży kary ani nie doczepi się do Play. Nie wiem co oni zrobili, ale sa ich pupilkiem. Od dawna to obserwuje i nie wiem czy ktoś im jakiś transfer kasy uruchomił, czy jak :roll: Innych się czepiają, tylko nie Play. To tak nawiasem, poruszając sprawę Play a UKE.

No i dobrze, że wreszcie uruchomili te połaczenia. Pora najwyższa.

 #409770  autor: bleckwarrior
 09 cze 2010, 14:50
kowcio pisze:
bleckwarrior pisze:Kolejne odświeżenie tematu - Play blokuje już od 4 miesięcy połączenia do Centernetu, odpowiedzi z Play brak, odpowiedzi z UKE brak. Żenada.
nie są to słowa napisane przeze mnie, więc dlaczego cytujesz je odnosząc do mojej osoby?

ponieważ całe życie się uczę, moje zdanie z dzisiaj w danym temacie,niekoniecznie musi być takie samo, jak wczoraj -a jutro takie samo jak dziś.