DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #89464  autor: -MetaL-
 28 lip 2006, 14:38
Jak juz wiadomo mam problem, moze Wy jestescie mi w stanie pomoc...

Przylecialem z Irlandii z Samsungiem s400i, sciagnalem SIM lock'a.. mieli lekkie problemy, ale dali rade.. wracam do domu wkladam karte ery... i jakis dziwny glosniczek mam na gorze.. jakis quiet mode. Dziwne to, bo ja tego nie wlaczylem, a nie moge wylaczyc... w opcjach mam do wyobru tylko Vibration albo Muted.. i wciaz on jest, nie wazne co wybiore....

Teraz ten powazniejszy problem, po tym sciagnieciu SIM lock'a nie moge przegladac zadnych tapet, nie moge odsluchac zadnej muzyczki.. pisze mi "SIM DRM activated" oO. Jakies pomysly co z tym zrobic?

Edit: zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów//Przemek
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006, 01:02 przez -MetaL-, łącznie zmieniany 2 razy.

I shall speak neither hurtful nor harsh word, but shall speak respectfully, even of my enemies, for temperate words may turn aside anger.

 #89537  autor: uśmiechnięty
 28 lip 2006, 19:29
pójść do serwisu, tam, gdzie ściągali ci simlocka, żeby powiedzieli ci o co w tym chodzi,
a jeżeli to jakies uszkodzenie, protestuj i zarządaj naprawy! oczywiście koszty powinni oni ponieść!

 #89542  autor: przemek910
 28 lip 2006, 19:51
Sim to wiadomo
DRM to jest blokada na niektore obrazki, dzowniki - coś takiego jak prawa autorskie.
acitivated - atykwny

Musisz pójsc tam gdzie ci to zrobili i zazrządac bezpłatnej naprway bo to w końcu oni schrzanili... chyba. A właczales ten telefon w Irlandii? Tam działy się takie rzeczy?

Pozdrawiam

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #89604  autor: -MetaL-
 29 lip 2006, 02:40
Nie mialem takich problemow w Irladnii, dzieki za pomoc, przejde sie do nich, zobaczymy co na ten temat zaspiewaja

I shall speak neither hurtful nor harsh word, but shall speak respectfully, even of my enemies, for temperate words may turn aside anger.

 #133461  autor: xfunio
 17 gru 2006, 00:02
nie wina serwisu gdyż miałeś zalożonego simlocka i przy tamtej karcie działają i teraz te obrazki to jest zabezpieczenie sim wystarczy włożyc starą karte zgrac wsio na kompa włożyc nowa wgrac spowrotem i smiga zreszta po zdjeciu sima najleije jest zrobic reset telefonu i pamieci pozdrawiam

Sagem MC 936->Sagem myX5m->Sagem myX5-2->Sagem myX6-2->Sagem my501X