DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #492004  autor: kwalor
 25 lip 2011, 14:40
Witam piszę ten temat ponieważ mam problem z moim samsungiem.
Kilka miesięcy temu z godziny na godzinę padł mi głośnik i rozmawiać mogłem jedynie za pomocą słuchawek . Potem zdjęcia z aparatu były dość zniekształcone i kompletnie zielone jak na noktowizorze hehe. Potem aparat przestał działać i jak go włączałem wyświetlało się błąd aparatu czy coś takiego... Na końcu od czasu do czasu rozsuwania go pól ekranu "ścinało" czyli górna połowa była normalna a dół był kompletnie czarny lecz dotyk na tej czarnej "strefie" działał. I od czasu do czasu przy zsuwaniu go ekran tak jakby dostawał zwarcia ponieważ robił się cały biały i trzeba było go jeszcze raz zablokować by ekran się normalnie wygasił. Myślę że to wina taśmy lcd ale chce się upewnić i proszę was o zdanie ponieważ w moim lokalnym salonie naprawy telefonów wymiana na oryginalną taśmę kosztuje 90 zł a nie chce ich wydać jeżeli problem dotyczy czegoś innego. Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!! I z góry dziękuje.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 21:38 przez kwalor, łącznie zmieniany 1 raz.