DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #452515  autor: fighttotrance
 12 sty 2011, 15:28
Mojego samsunga w ciągu ostatnich 3 miesiacy odawałem 3 razy na gwarancje, za trzecim razem odmówili wymiany ( dwa razy wg. karty gwaranyjnej wymieniana była "taśma). 3 pieczatka to odmowa.

Uzasadnienie to : Stwierdzono uszkodzenie mechaniczne wyslwietlacza ( pekniety), obudowy, serwis odmawia przeprowadzenia naprawdy gwar. Mozliwa odpłatna 360zł brutto.

Do rzeczy, przy telefonie nigdy nie majstrowałem, uszkodzenie powstało w moim odczuciu bez mojej ingerencji. Na szybcie nie ma żadnych sladów po uderzeniu, rys czy innych zadrapan. Czuje sie troche oszukany, chciał bym poradzic sie ekspertów czy moge cos zwojowac czy po prostu odpuscic. Przesyłam linki, ktore serwis udostepnił.

http://img40.imageshack.us/f/2240377.jpg/


Licze na opinie.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 21:05 przez fighttotrance, łącznie zmieniany 1 raz.

 #452516  autor: aizo
 12 sty 2011, 15:41
Ale to pękniecie to kiedy powstało ?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #452543  autor: kerim36
 12 sty 2011, 17:54
bez jaj
przeciec ekran ewidentnie na pierwszej fotce jest pekniety

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #452569  autor: fighttotrance
 12 sty 2011, 19:59
Ekran jest pekniety - zgadzam sie bo widze to na własne oczy. Ale pisze jeszcze raz, na szybie nie ma zadnych sladów, wyjełem telefon z kieszieni i to zauwzylem. Jak telefon jest wyłączony to nie widac zadnych sladów na szkiełku

 #452576  autor: thonka
 12 sty 2011, 20:25
pekniecie wyglada jakby w telefon czyms uderzono ew. za mocno sie schylil, ukleknal i powstalo zbyt duze napiecie (kiedys samsungi u900 byly podatne na powstale w ten sposob pekniecia). szybka nie musiala wcale pojsc.

tak czy inaczej nic na to nie poradzisz, bo jest to uszkodzenie mechaniczne, ktore ciezkoby bylo zakwalifikowac jako samoistne.

zrobic nic nie zrobisz. zadna marka nie pozwala serwisowac uszkodzonych z winy uzytkownika telefonow,a ciezko bedzie udowodnic nawet przez rzeczoznawce, ze pekniecie powstalo nie z twojej winy.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet