DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #426144  autor: jowita
 29 sie 2010, 22:26
Znów mam problem z Monte. Otóż, na jednym z ekranów "wiszą" w nieskończoność dwie aplikacje, radio i odtwarzacz muzyki. Czego ja nie próbowałam, żeby to zamknąć. Szukałam po menu, nie znalazłam. Wyłączenie telefonu i ponowne włączenie nic nie daje, wciąż to tam się znajduje. Czy powinnam pogrzebać gdzieś w jakimś specyficznym miejscu menu, czy też jest to błąd programu i należałoby jakoś zresetować telefon do ustawień fabrycznych?
Myślałam że to może widgety ale nie ma czegoś takiego na liście widgetów (?)

 #426147  autor: orson_dzi
 29 sie 2010, 22:28
jowita pisze:Myślałam że to może widgety
To w takim razie co innego?
Powinno się dać złapać ten odtwarzacz i przesunąć go na belkę widgetów i powinien zniknąć.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #426181  autor: jowita
 30 sie 2010, 08:00
orson_dzi pisze:
jowita pisze:Myślałam że to może widgety
To w takim razie co innego?
Powinno się dać złapać ten odtwarzacz i przesunąć go na belkę widgetów i powinien zniknąć.
Nie da się;( Siedzi jak przyklejony. A przecież ten telefon nie ma problemów z reakcją na dotyk (dla mnie jest nawet zbyt wrażliwy..)

 #426204  autor: kowcio
 30 sie 2010, 10:08
E tam. Trzeba otworzyć opcję "widget"- pojawi sie na pulpicie, na dole ekranu pasek z innymi widgetami. Teraz bierzesz paluszek, naciskasz i przytrzymujesz radio, po chwili przesuwasz je w dół, aż na tę belkę wskoczy. Z MP3 to samo. Nie ma innej opcji, sam tak robić musiałem. Tylko jak Ty dotykasz to i przesuwasz od razu, to może nie działać. W Wave trzeba długo przytrzymać, w Monte krócej, ale też trzeba było.

 #426227  autor: jowita
 30 sie 2010, 11:01
kowcio pisze:E tam. Trzeba otworzyć opcję "widget"- pojawi sie na pulpicie, na dole ekranu pasek z innymi widgetami. Teraz bierzesz paluszek, naciskasz i przytrzymujesz radio, po chwili przesuwasz je w dół, aż na tę belkę wskoczy. Z MP3 to samo. Nie ma innej opcji, sam tak robić musiałem. Tylko jak Ty dotykasz to i przesuwasz od razu, to może nie działać. W Wave trzeba długo przytrzymać, w Monte krócej, ale też trzeba było.
Wielkie dzięki, wypróbuję jak tylko dostanę ponownie telefon do ręki - on nie jest mój, tylko rodziny, która jeszcze mniej niż ja zna się na dotykowcach;), dlatego nie mam czasu pobawić się z nim dłużej, tak, żeby wycisnąć z niego sama wszystkie tajemnice...
Na pewno dam znać, czy przytrzymanie zadziałało.