DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #415090  autor: ziÓta_Katowice
 05 lip 2010, 20:42
Hello .. To jest mój pierwszy post na tej stronie . przed chwila założyłam tutaj konto, poniewaz mam nadzieje, ze mi pomozecie.. Bez owijania w bawelne : nie znam sie zupelnie na telefonach .. ;/ No wiec wracajac do tematu, to mam problem z karta pamieci .. podlaczylam przed chwila telefon pod komputer z zamiarem zgrania muzyki na tlefon .. Zrzucilam tylko 3 piosenki, gdyż nagle wyskoczyla mi informacja, ze karta pamieci jest uszkodzona .. no to myslalam ze uratuje sytuacje i wylaczylam telefon z mysla ze moze jednak to byl chwilowy blad. jednak nie :cry: podlaczam znowu telefon i wyskakuje mi zebym wlozyla karte pamieci.. nie denerwowala bym sie tym faktem gdyby nie to ze nie chce stracic plikow z karty ze zdjeciami .. :( co robic ??



PS. Tylko prosze Was.. Nie znam sie zupelnie na takim madrym, profesjonalnym slownictwie, wiec jakbyscie mogli upraszczac swoje wypo
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 20:46 przez ziÓta_Katowice, łącznie zmieniany 1 raz.

 #415091  autor: kowcio
 05 lip 2010, 20:47
Musisz wejść w moje pliki, karta pamięci, szczegóły/opcje
lub
menu, ustawienia, pamieć, karta pamięci, opcje/szczegóły

i dajesz sformatuj.

Wszystkie dane zostają usunięte z karty pamieci. Później już powinna ona działać bez zarzutów.

;)

 #415093  autor: ziÓta_Katowice
 05 lip 2010, 20:51
Od razu jak to przeczytałam to prubowalam tak zrobic .. i nic :/ nie czyta tej karty wgl :/ chcialam tez sprawdzic ogolny stan pamieci telefonu, i tez wyskakuje blad ;/

` nie wszystko jest takie proste, jakie nam się wydaje ;>

 #415097  autor: kowcio
 05 lip 2010, 21:03
A jak podłaczysz telefon do komputera kablem usb (przy czym wcześniej musisz mieć ustawione w menu, ustawienia, połaczenia, USB, tryb domyślny- pamieć masowa) to widzi ją czy nie?

 #415098  autor: ziÓta_Katowice
 05 lip 2010, 21:12
Nie, nie widzi jej . Podlaczam pod komputer i wyskakuje " WŁÓŻ KARTĘ PAMIĘCI " .. :evil:

` nie wszystko jest takie proste, jakie nam się wydaje ;>

 #415100  autor: kowcio
 05 lip 2010, 21:16
U, no to chyba karta pamięci jest uszkodzona...

Masz możliwość włożenia jej do innego sprzetu niż Twoja Avilka?
Może być to czytnik kart pamięci, aparat cyfrowy (wymagana jest przeplotka na SD), inny telefon obsługujący karty microSD (tych dużoo jest).

Sprawdź jak tam ta karta się zachowuje.

Jeśli nie będzie żadnej reakcji, to pozostaje zakup nowej.

 #415101  autor: ziÓta_Katowice
 05 lip 2010, 21:19
Wgl telefon zachowuje sie tak jakby tej karty wcale tam nie było .. jak zawsze w prawym gornym rogu wyswietlacza byla widoczna karta pamieci to teraz jej nie ma .. Tak samo w ustawieniach pamieci -> Szczegóły karty pamieci, tez wyskakuje błąd .. Dziwne .. Dobrze by bylo gdybym sie chociaz troszke na tym znala .. :(

` nie wszystko jest takie proste, jakie nam się wydaje ;>

 #415102  autor: kowcio
 05 lip 2010, 21:22
To spróbuj zrobić to co wyżej napisałem, spróbuj jej użyć w innym urządzeniu.

 #415103  autor: orson_dzi
 05 lip 2010, 21:26
W którymś Samsungu miałem problem z kartą. Też jej nie widział.
Trzeba było zmienić coś w ustawieniach...
Ale tak kombinuję i nie mogę sobie przypomnieć. Przeleć dokładnie menu, może znajdziesz coś traktującego o karcie pamięci, albo może instrukcja coś pomoże.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #415107  autor: ziÓta_Katowice
 05 lip 2010, 21:40
Przełożylam karte do innego telefonu.. Wyskoczylo ze karta pamieci zostala uszkodzona i czy chce ja sformatowac to blad zostanie usuniety.. no wiec sformatowalam karte i dziala :)

Jedyny minus jest taki, że potracilam cenne zdjecia i muzyke :(:(



BARDZO DZIĘKUJE ZA POMOC !! :):) :D

` nie wszystko jest takie proste, jakie nam się wydaje ;>

 #415111  autor: kowcio
 05 lip 2010, 21:44
ziÓta_Katowice, dokładnie- widzisz, mówiłem że to Ci pomoże ;-) Czasami takie jaja się dzieją. Ale ważne, że karta działa.

 #415112  autor: ziÓta_Katowice
 05 lip 2010, 21:49
Heh no racja :) Jeszcze raz bardzooo dziękuje za pomoc :)

` nie wszystko jest takie proste, jakie nam się wydaje ;>