DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #408043  autor: xadox
 01 cze 2010, 21:23
Witam,

Mam pytanie jak w temacie;
czy i jesli tak to jak można zmienić coś w ustawieniach komórki S8300 UltraTouch aby początek dzwonka (gdy ktoś do nas dzwoni lub wysyła SMSa) był od razu w odpowiedniej głośności a nie tak jak jest to w tym telefonie domyslnie, że pierwsza sekunda melodii jest trochę cichsza i dopiero potem jest już odpowiednia głośność?

Z góry dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 22:46 przez xadox, łącznie zmieniany 1 raz.

 #408065  autor: orson_dzi
 01 cze 2010, 22:47
Wątpię żeby się dało.
To standard w wielu Samsungach.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #408073  autor: nemo2009
 01 cze 2010, 23:15
orson_dzi pisze:To standard w wielu Samsungach.
Niestety,Samsungi tak mają i nic na to nie poradzisz.W przeszłości SE takie oprogramowanie instalował,ale odeszli od tego.Nie tylko to denerwuje w S amsungach,niemożność wgrywania javy z komputera też się kłania,ciche dzwonki w niektórych modelach też.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #408130  autor: xadox
 02 cze 2010, 10:25
Zastanawiałem się nad obejściem tego problemu w następujący sposób:

przerobić sobie dzwonek w np. Audacity tak, że zwiększę głośność sameego początku dzwonka dokładnie w tym przedziale czasowym, w którym on jest ściszony podczas odtwarzania go poprzez komórkę (podczas gdy ktoś do nas dzwoni) - resztę pozostawię bez zmian.

Pytanie: czy to może zadziałać i czy orientujecie się ile setnych sekundy dokładnie trwa ten bardziej cichy fragment z samego początku?

 #408658  autor: kowcio
 04 cze 2010, 14:24
Czy to takie potrzebne jest?? Ile ten cichy dzwonek trwa? No chyba, że ktoś bawi się jakimiś głuchaczami
nemo2009 pisze:ie tylko to denerwuje w S amsungach,niemożność wgrywania javy z komputera też się kłania,ciche dzwonki w niektórych modelach też.
JAve już można z koma wgrywać w nowych samsungach, nei wiem czy w tym. Cichych dzwonków jeszcze w żadnym Samsungu nie miałem, ciche to w Nokii były.