DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #404837  autor: simonnr1
 15 maja 2010, 11:19
Witajcie, mam problem z odbiorem sms na swoim telefonie. jestem w sieci Play tak jak moja dziewczyna. Niestety od pewnego czasu przestałem od niej otrzymywać sms (na pewno wysyła :lol: ) sam wysyłałem z jej telefonu do siebie (ma Nokie) Smsy od innych z każdej sieci dochodzą tylko nie z jej nr. Przełożyłem swoją kartę do innego telefonu i o dziwo smsy przychodzą. Nie wiem czy to wada telefonu czy miał może ktoś taki problem i czy da się go rozwiązać.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 11:24 przez simonnr1, łącznie zmieniany 1 raz.

 #404839  autor: kowcio
 15 maja 2010, 11:25
simonnr1, jaki Ty masz model telefonu? Nie masz przypadkiem numeru dziewczyny dodany do listy blokowanych numerów?

Czasami w Play tak bywa, że SMSy nie dochodza, ale nie żeby wszystkie ;)

 #404843  autor: staruch
 15 maja 2010, 11:47
mialem kiedys w plusie podobna sytuacje az pewnego pieknego dnia wszystkie sms przyszly na raz.Sms nie dochodza tylko i wylacznie gdy ona wysyla sms do Ciebie a do innych tak?
Jesli ona moze wysylac do innych i dochodza a Ty mozesz od innych przyjmowac to najprawdopodobniej wyglada na problem sieciowy.
Poza tym polecam gruntownie przetrzepac ustawienia telefonu:P

pozdro