DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #404532  autor: szczupak90
 13 maja 2010, 16:56
Witam, zamierzam kupić ten telefon w play mixtura. Ogólnie czytam pochlebne opinie o tym aparacie, ale nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie jak ten telefon sprawuję się w sieci:

- czytałem, że systemowa przeglądarka potrafi sie zawiesić, jak w takim razie działa opera mini?
- czy wi-fi spełnia swoje przeznaczenie?
- jak sprawuję się hspda? Chciałbym wykorzystywać telefon do surfowania jako modem do pc.

Pozdrawiam.

Sony Ericsson T68i -> Siemens MC60 -> Sony Ericsson T610 -> Sony Ericsson K500i -> Nokia 6670 ->Sony Ericsson K610i -> Nokia 6310i -> Nokia 6021 -> Nokia E51 -> co dalej?

 #405061  autor: aihmaN
 16 maja 2010, 17:13
Jesli chodzi o strony z obrazkami, animacjami (których jest dużo) to monte ich nie otwiera, normalnie sprawuje się znakomicie, wszystko płynnie... Jestem zainteresowany kupnem tego telefonu i dużo o nim czytalem, lecz nie wykorzystywalem w praktyce :]

aihmaN~

Panasonic->Nokia 3410->Nokia 6610->SE W880i-> Nokia E50->SE K770i-> Znów E50 ^^->SE W300i-> ===?===

 #405073  autor: kerim36
 16 maja 2010, 17:39
strony przystosowane pod mobilne przegladarki daja rade

zwykle www tez dzialaja, ale im wiecej detali do otwarcia to juz tym mniejsze szanse na otwarcie

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #405085  autor: szczupak90
 16 maja 2010, 18:36
A czy w takim razie chociaż opera mini działa jak na każdym telefonie, czy też są jakieś ograniczenia? Zależy mi na trybie pełnoekranowym i płaszczyźnie poziomej.

Monte jako modem też spełni swoją rolę?

Sony Ericsson T68i -> Siemens MC60 -> Sony Ericsson T610 -> Sony Ericsson K500i -> Nokia 6670 ->Sony Ericsson K610i -> Nokia 6310i -> Nokia 6021 -> Nokia E51 -> co dalej?

 #405426  autor: stypulkovski
 18 maja 2010, 21:13
szczupak90 pisze:A czy w takim razie chociaż opera mini działa jak na każdym telefonie, czy też są jakieś ograniczenia? Zależy mi na trybie pełnoekranowym i płaszczyźnie poziomej.
Spokojnie. Ustawiasz w Operze Mini "Pełny ekran" i "Orientacja pozioma" i wsio. Oczywiście musisz mieć wersję dla dotykowców - jest na stronie głównej Opery Mini.
szczupak90 pisze:Monte jako modem też spełni swoją rolę?
Powinien :) Jeśli prędkość 3,6 Mbps wystarcza, to tak.

 #405433  autor: Prezesek
 18 maja 2010, 21:40
Przeglądarka systemowa sprawuje się bdb, jedynie przy oglądaniu normalnych stron www przystosowanych pod kompa zobaczysz czasami "Pamięć pełna!" i stronka się dalej nie załaduje. Co do opery mini to mam i powiem tyle: tragedia! strony ładują się o ok. 7 sec, dłużej niż w przeglądarce samsunga. Co do tela jako modemu, korzystałem i net chodzi szybko i płynnie.

Pozdro

 #408848  autor: kowcio
 05 cze 2010, 14:38
Wszystko jak najbardziej ok, a przeglądarka Samsungowska faktycznie jak nigdy spisuje się całkiem całkiem. Jedyny problem to taki, że jak na razie nie doszedłem dlaczego filmiki z YT nie chcą się ładować- jest bufor 0% cały czas, później że nie może połączyć się z siecią. Czytałem w Internecie, że to normalne i jeszcze nikt się z tym nie uporał.

Telefon daje rade, ale nie jest to internetowy telefon. Jak chcesz kupić telefon do internetu dołóz troszkę i kup i5700 Spica lub GT540 Szift