DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #404214  autor: ARon
 11 maja 2010, 23:29
Witaj

Czy moze jest mozliwość kupienia w polsce orginalnego adaptera do samsunga avila takiego z wtyczką jak jest przy ładowarce lub słuchawkach znajdujących się w kartoniku z telefonem ?
Kupiłem trzy (adaptery) na allegro, najdroższy za niecałe pięc złoty i dwa za około trzy złote.
We wszystkich trzech "wtyczki" wkładane do tego wielofunkcyjnego gniazdga w telefonie zaczeły się "chwiać", wylatywać itd.
Z samsung.pl nie dostałem odpowiedzi a w komisach i u sprzedawców tel. u nas w kaliszu jesli już nawet były to identyczne jak moje z allegro.
Dziękuje bardzo, bardzo z góry za odpowiedz.
pozdrawiam Z powazaniem ARon
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, 23:38 przez ARon, łącznie zmieniany 1 raz.

 #404215  autor: orson_dzi
 11 maja 2010, 23:41
Po przetłumaczeniu, Twoja wypowiedź wygląda tak:
"Kupiłem badziewie za 2,50zł i nie chce mi działać? Dlaczego?!".

Idź do sklepu z elektroniką, jak Media Markt czy coś podobnego i oni tam mają pakowane adaptery do różnych marek. Wiszą przeważnie przy telefonach.

Nie pamiętam jaką Avila ma wtyczkę na szerokość. Sprawdź to i ew. kup oryginalne słuchawki Samsunga, które składają się (jak np. HMP-70 od SE) z przejściówki z mikrofonem i końcówką ze słuchawkami.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #404328  autor: kowcio
 12 maja 2010, 15:51
Tak....

Słuchawki Samsunga z przejściówką będą pasowały do Avili.. http://allegro.pl/item1024510329_aaep43 ... _d980.html takie będa ok.
Pasują m.in. od Omni, F480, J700, D880, U800, U900, L700 oraz wszystkie inne nowe (z wyjątkiem microUSB).

Jak masz wątpliwości to możesz zapodac linka i powiem Ci czy będzie ok.
 #404412  autor: ARon
 12 maja 2010, 21:57
Dziękuje za link "kowcio", kupiłem to z podanego (przez Ciebie/Pana) adresu choć u innego sprzedawcy.
W praktyce to raczej przedłuzacz a nie adapter, ale to szczegół.

Na zdjęciach wygląda na idealny orginał, ale troszke wątpie w orginał za dziewiec $ (słuchawki+adapter) w detalu.

zycze zdrowia za pomoc.