DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #403691  autor: kosaz
 09 maja 2010, 13:32
Witam !!
otoz mam taki przypadek moj corby nie chce sie włączyc nie byl zalany i nie mial upadku z wysokosci, wczoraj rano wstaje i nic sie nie dzieje na ekranie i nie daje się włączyc myslalem ze sie wyladowal, ale podlaczylem ladopwnice i dalej to samo nie wiem co robic bo bardzo ciekawy fon mam go 3 m-ce poradzcie z gory dziekii pozdro kosaz
 #403812  autor: grzesiu7582
 10 maja 2010, 09:18
kosaz pisze:Witam !!
otoz mam taki przypadek moj corby nie chce sie włączyc nie byl zalany i nie mial upadku z wysokosci, wczoraj rano wstaje i nic sie nie dzieje na ekranie i nie daje się włączyc myslalem ze sie wyladowal, ale podlaczylem ladopwnice i dalej to samo nie wiem co robic bo bardzo ciekawy fon mam go 3 m-ce poradzcie z gory dziekii pozdro kosaz
jesli nie jest na gwarancji to: najpierw sprawdz baterie i LADOWARKE
pozniej pomoc moze3 ci jakis serwis gsm.TO moze byc jeszcze oprogramowanie lub sam przycisk ktory moze nie laczyc :-)

sretetetete:>

 #404196  autor: tkom.pl
 11 maja 2010, 21:32
Niestety corby nie jest zbyt dobrze dopracowanym wypustem samsunga, obstawiam oprogramowanie ale warto też baterie sprawdzić

www.Tkom.pl

 #404428  autor: kosaz
 13 maja 2010, 04:21
i poszedl se do serwisu 2 tygodnie maja wiec zobaczymy

[ Dodano: 2010-05-29, 19:12 ]
i nic okazlo sie ze ingerencja cieczy :( ciekawe skad ingerencyjna ciecz sie dostala nie nurkowal nigdywiec nie wiem