DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #374533  autor: deikan
 11 gru 2009, 20:57
Mam pytanie dot. Samsunga Jet. Jest to wlasciwie telefon dla mnie idealny, ma wszystko to czego szukalem. Martwi mnie tylko brak OSu. Czy to znacznie ukraca mozliwosci telefonu? W sumie gier nie specjalnie uzywam na obecnym telefonie, ale w zwiazku z tym, ze to k750i to niezbyt sie orientuje co ciekawego oferuja systemy, np. Symbian.
Druga sprawa to wytrzymalosc. Czy przy dobrym traktowaniu telefon potrzyma chociaz te 2 lata? Dotyk i obudowa glownie?
No i ostatnie - moze znacie cos, co nie odbiega specyfikacja i atrakcyjnoscia od Jet'a, jest w podobnej cenie, ale ma OS? Myslalem jeszcze o Nokii 5800 ale nie pasuje mi obudowa, bo ponoc jest lipna;/ Z gory dzieki.

 #374539  autor: kowcio
 11 gru 2009, 21:07
deikan pisze:No i ostatnie - moze znacie cos, co nie odbiega specyfikacja i atrakcyjnoscia od Jet'a, jest w podobnej cenie, ale ma OS? Myslalem jeszcze o Nokii 5800 ale nie pasuje mi obudowa, bo ponoc jest lipna;/ Z gory dzieki.
Z tym pytaniem zapraszam do działu Jaki telefon wybrać?
deikan pisze:Druga sprawa to wytrzymalosc. Czy przy dobrym traktowaniu telefon potrzyma chociaz te 2 lata? Dotyk i obudowa glownie?
Wytrzyma, jak będziesz dbał o niego :) Najlepiej kup jakiś pokrowiec i będzie git.
deikan pisze:Martwi mnie tylko brak OSu. Czy to znacznie ukraca mozliwosci telefonu?
Niestety tak. Dla mnie jest to zaleta, bo wolę bardziej prostsze telefony, ale jak ktoś zamierza bawić się w aplikacje, gry itd- to Symbian jest dla niego ;) Ta platforma od Samsunga nie jest taka zła.

 #374543  autor: deikan
 11 gru 2009, 21:45
W sumie na grach mi nie zalezy. Jednak zastanawiam sie ciagle jak z komunikatorami. Orientujesz sie moze czy dostepna jest jakas darmowa (koszta tylko za polaczenie) wersja gg bazujaca na javie? Przed chwila czytalem, ze 'oficjalna' ma jakis nalozony abonament.

 #374544  autor: grzes_1
 11 gru 2009, 21:46
nie zgodzę się z tym że to utrudnia. Mam ten telefon i 60% gier przegranych z se działają. Telefon doskonale je formatuje i wszystko gra. Inna rzecz że zręcznościówki na dotykowym odpadają :) próbowałem też wgrać 2 inne aplikacje i obie działały :)

co do wytrzymałości powinien wytrzymać tego nikt nie wei. Na pewno dodają do zestawu bardzo porządny pokrowiec.

szczerze polecam telefon :)

jakbyś miał jakieś pytania o niego pisz :)

[ Dodano: 2009-12-11, 22:03 ]
gg nie instalowałem ale przed zakupem gadałem z kimś kto testował ten telefon i mówił że wgrał. Ale jako że nie korzystam z gg sam tego nie zrobiłem i na 100% nie wiem

 #375029  autor: orson_dzi
 15 gru 2009, 14:06
deikan pisze:e czy dostepna jest jakas darmowa (koszta tylko za polaczenie) wersja gg bazujaca na javie?
Jest kilka komunikatorów, poszukaj w internecie.
Bez problemów działają one z Samsungami.
deikan pisze:Martwi mnie tylko brak OSu. Czy to znacznie ukraca mozliwosci telefonu?
Obok gier jest cała masa programów użytkowych. Przede wszystkim odtwarzacze z kodekami do DivX'ów i np. .rmvb . Są też np. różne słowniki i encyklopedie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #376774  autor: negra
 25 gru 2009, 18:26
Witam
Moje pytania to czy warto mając orginalny pokrowiec zakupic dodatkowo folię na ekran, jak ustawic w telefonie siec WIFI ( jestem laikem w tym temacie) którą mam w domu . Po wł. szkaj pokazuje mi moją siec , ale po próbie połączenia wyskakuje komunikat błąd uwierzytelnienia. Dodam że posiadam router , laptopa , lcd Samsunga, nkę i wszystko działa oprucz telefonu.
Dzięki za wszelkie porady .

[ Dodano: 2009-12-29, 13:24 ]
Czy jest Ktoś w stanie pomóc w konfiguracji S 8000 z siecią WIFI?