DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #373851  autor: *MW*
 07 gru 2009, 19:23
Witam !

Chciałem zapytać o to czy kupując Samsunga Avilę od osób na ogólnie znanym portalu aukcyjnym :D , które wymieniły go przedłużając umowę w Plusie lub Erze ma on menu z logiem operatora itd... ? W Orange z tego co udało mi się ustalić są jakieś dodatkowe motywy z logiem Orange tylko nie wiem jak to wygląda w pozostałych sieciach... Chciałbym kupić ten tel. w formie prezentu na święta ale wiem że osoba, która go dostanie nie lubi tego typu motywów (logo operatora przy włączaniu i wyłączaniu telefonu itp.). Więc jeśli ktoś orientuje się jak to wygląda będę wdzięczny za każdą odpowiedź...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 20:01 przez *MW*, łącznie zmieniany 1 raz.

 #373858  autor: kowcio
 07 gru 2009, 19:41
Główne dodatni to tapeta, dzwonek, logo podczas wł i wył telefonu i niekiedy motyw...
Nie bój się, jak spersonalizujesz swój telefon odpowiednio, to nie poznasz nawet, że on był kupiony u danego opa.

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu i poprawiłem nazwę.

 #373859  autor: *MW*
 07 gru 2009, 19:45
Czyli jednak każdy operator dorzuca coś od siebie i nie ma czegoś takiego jak "czysty" soft ?

 #373866  autor: kowcio
 07 gru 2009, 19:59
*MW* pisze:Czyli jednak każdy operator dorzuca coś od siebie i nie ma czegoś takiego jak "czysty" soft ?
Nie. Zawsze telefon będzie znakowany przez operatora w taki sposób. Czasami jest to uciążliwe, w tym modelu nie przeszkadza to ;)

 #373880  autor: *MW*
 07 gru 2009, 20:37
dzięki wielkie kowcio za zainteresowanie tematem :) w takim razie nie będę za dużo kombinował tylko kupię Avilę z takiej sieci z jakiej docelowa osoba ma kartę SIM..

Pozdrawiam

 #373964  autor: kowcio
 08 gru 2009, 14:45
*MW* pisze:dzięki wielkie kowcio za zainteresowanie tematem :) w takim razie nie będę za dużo kombinował tylko kupię Avilę z takiej sieci z jakiej docelowa osoba ma kartę SIM..
Telefony w Orange mają sim-locka. Jak Avilę kupisz z Plusa, Ery czy Play wbrew temu co pisze na aukcji, nie będzie miała sim-locka :) Mało kto wie o tym spoza branży, ale to prawda... ;-)