DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #371443  autor: Charles
 23 lis 2009, 20:37
Kupiłem swojej dziewczynie własnie taki aparat, zainstalowałem na kompie New PC Studio, postępuje zgodnie z logika i instrukcją. Raczej nie należę do osób cierpliwych i nie chce mi się samodzielnie rozkminiac zagadnienia więc pytanie na forum.
Nie mogę niczego skopiować do telefonu ani w ogóle nic zrobić. Wyskakuje komunikat: "Nie moża uruchomić Eksplorera urządzeń podczas połączenia w trybie PC Studio. Na komputerze, w menu połączenia urządzenia przejdź w tryb pamięci masowej i spróbuj ponownie"

Czy ktoś mi to może wyjaśnić?
Słyszałem wcześniej, że Samsungi mają zje***ną obsługę ale to mnie zaskoczyło i żałuję, że nie wybrałem droższej Nokii. Chcę wykonać banalną, najprostszą operację - skopiować pliki muzyczne mp3 do telefonu.

 #371515  autor: grzes_1
 24 lis 2009, 12:17
powinno ci się na telefonie po podłączeniu do kompa wyświetlić kilka możliwości między innymi : pamięć masowa lub pc studio. Wybierz na komórce ta drugą opcię i powinno chodzić. Też mam częste problem z tym wspaniałym programem :)
a jak nie podziała nie włączaj pc studja i spróbuj normalnie przez mój komputer tam wejść :)