DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #339498  autor: Pytlusek
 06 cze 2009, 15:33
Ile wam bateria trzyma bo sie zastanawiam czy go wziąśc??
Jakie ma zalety a jakie wady??
Czy działa na nim GG??
Jak w nim z aparatem da sie przeżyc??
Jak wygląda jakośc muzyki??

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"

 #339524  autor: Bart666
 06 cze 2009, 16:57
Bateria przy 2 dniach zabawy spadla 1 kreska zostalo 4. GG mam zainstalowane juz, wada taka ze trzeba dobrze sie nauczyc przewijac ;), aparat ok.aczkolwiek bez rewelacji, muzyka w miare. Na nokii 6300 lepiej sie slucha.

Telefon służy do dzwonienia (?)

 #339526  autor: Pytlusek
 06 cze 2009, 17:01
Bart666, jak ci sie go używa, masz jakies jeszcze spostrzezenia??
Czy bedzie to dobry telefon dal kobiety, podoba sie je ale jak z obsługa??

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"

 #339621  autor: Bart666
 07 cze 2009, 07:59
Jesli chodzi o kobiety to jak moja go zlapala to nie chciala puscic ( choc wolalbym zeby czego innego sie tak trzymala ). Mowi ze fajnie sie stuka pazurkami w ten dotykowy ekran i rzezczywiscie kto je ma ten ma jeszcze latwiej. Troche szeroki dla niej, ale mysle ze sie mozna przyzwyczaic. Rysika nie planuje kupowac, nie potrzebny. Jedyny minus to jak mowilem wczesniej nauka przewijania paska np. w kontaktach, choc w sumie mozna poprostu wyszukac kontakt wpisujac pierwsza litere. Telefon ma duze mozliwosci do ustawienia go "pod siebie". Prawie wszystko mozna ustwic jak sie chce. Nawet logo opertaora mozna usunac albo przesunac w dol-gore. mam go pare dni dopiwro wiec jak cos znajde na - to dodam.

Telefon służy do dzwonienia (?)

 #339767  autor: Pytlusek
 08 cze 2009, 09:49
Bart666, nawet mine przekonałes pewnie wezme go żonie :)
Potestuje moze nawet pokusze sie zrobic jego test

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"

 #339978  autor: Kicha22
 09 cze 2009, 07:42
A jak wygląda sprawa Widgetów na tym telefonie ? tzn. czy są one zależne od softów tak jak to ma miejsce w F480 czy można np sobie na bierząco instalować z neta lub coś w tym stylu. I czy jest Widget pogodowy ,a jak tak to w miare dobry ? Jeszcze jedno pytanko czy np oglądając jakiśfilmik w pionie jak przewrócimy tel w poziom to obraz się nam też podobnie do zdjęć powiększy i czy ta opcja działa na całym tel ?

 #340000  autor: Bart666
 09 cze 2009, 11:01
Widgety można pobrać dodatkowo, ale ja nie pobierałem. Widget pogodowy jest nie wiem czy dobry AccuWeather. Jak przewrocimy w poziom to okno mozna poweikszyc w ocjach na caly ekran. Jest i minus, karta pamieci dostepna tylko po wyjeciu baterii :(

Telefon służy do dzwonienia (?)

 #340186  autor: Kicha22
 10 cze 2009, 07:08
A jak wygląda sprawa z tym obracaniem obrazu ? czy to działa wszędzie tzn np jak piszemy sms i obrócimy telefon to wszystko sie też obróci i pojawia się klawiatura qwerty czy tylko podczas oglądania zdjęć i filmików działa ta opcja ?

 #340189  autor: Bart666
 10 cze 2009, 08:34
Jak piszemy sms-y to tez sie obraca i jest qwerty :)

Telefon służy do dzwonienia (?)

 #340286  autor: koneko
 10 cze 2009, 19:04
Hm..a jak jest z internetem na tym telefonie ?
Zauważyłam, że jest widget pokazujący pogodę, w takim razie komórka jest ciągle połączona z internetem ? Jeśli tak , czy można to w jakiś sposób wyłączyć ?

 #340315  autor: Pytlusek
 10 cze 2009, 21:20
witam ponownie:)
Zona dostała w łapki telefon :lol: i jest wniebozwzieta i wieczor pewnie ja tez bede :roll: :lol: 8) a tak z innej beczki telefonik pierwsza klasa:)

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"

 #340325  autor: Bart666
 10 cze 2009, 22:03
koneko pisze:Hm..a jak jest z internetem na tym telefonie ?
Zauważyłam, że jest widget pokazujący pogodę, w takim razie komórka jest ciągle połączona z internetem ? Jeśli tak , czy można to w jakiś sposób wyłączyć ?

No jasne że można wyłączyć, kto by chciał telefon ktory ciągle by pobierał dane?

Telefon służy do dzwonienia (?)

 #340340  autor: Kicha22
 10 cze 2009, 23:39
Bart666 ,a jeszcze możesz mi powiedzieć jak wygląda sprawa otwierania stron w necie bo obiło mi się o uszy ,że ten telefon nie posiada HSDPA ( 3G ) czyli stronki w necie powinny się długo otwierać, a jak to się ma do rzeczywistości ? No i jeśli ci to nie sprawi kłopotu to możesz jeszcze raz opisać swoje wrażenia z użytkowania tego telefonu bo w końcu już troszke czasu go posiadasz :) . A jeszcze jedno czy w menu jak obrócisz ekran to ikonki też się obrócą ?

 #340363  autor: kowcio
 11 cze 2009, 10:58
Kicha22, ale posiada EDGE i strony wczytują się w miarę przyzwoicie, choć nie tak jak w 3G lub w HSDPA. Tragedii nie ma, ale trzeba chwilkę poczekać.

 #340500  autor: Bart666
 12 cze 2009, 00:46
Tak jak pisze kowcio, trzeba troszke czekac z tym edge. Ogolnie jestem zadowolony, ikonki sie nie obracają. Juz sie nauczylem przewijac wiec teraz jest ok.

Telefon służy do dzwonienia (?)

 #340546  autor: Telefoniara
 12 cze 2009, 12:09
A jak się wsadzi kartę pamięci to będzie odtwarzać pliki filmowe .avi ? :)

 #340906  autor: vinc
 14 cze 2009, 11:57
Telefoniara pisze:A jak się wsadzi kartę pamięci to będzie odtwarzać pliki filmowe .avi ? :)
Nie.

Obrazek

 #342092  autor: Pytlusek
 20 cze 2009, 20:13
Jak zainstalowac na nim GG bo jak otwiera sie strona do pobierania to pokazuje brak elementów.

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"

 #342491  autor: tomektychy
 23 cze 2009, 15:57
ja mam pytanie odnoścnie Avili. powiedzcie mi jak zmienić aby zapisywal mi wiadomosci na pamięci telefonu albo na karcie a nie na sim:/ bo mam tam tylko miejsca na 25 sms:/ porażka:/

i mam problem z podłączeniem koma do komputera. gdy podłanczam kabel to wyskakuje mi że nie ma sterownika USB 1.0 Modem a z płytki zainstalowałem wszystko. Nawet gdy ręcznie próbuje wgrać sterownik to nie wykrywa go z płyty:/ jak sobie z tym poradziliście?

i macie jakieś ciekawe gry oraz tapety?:)albo skąd można zassać?

 #342497  autor: Pytlusek
 23 cze 2009, 16:23
Bez problemu wykrywa mi Avile na 2 komputerach, prawdopodobie brakuje ci w systemie jakiegos uaktualnienia.

Tapety robie sam ale kozystam z portalu zedge.com.

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"