DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #270101  autor: Shannen
 07 cze 2008, 11:39
Mojej kolezanki mama zakupila ten telefon. Gdy mamy tapete to tam sa 2 mozliwosci gdzie wejsc. Tak wiecie lewym przyciskiem wchodzimy do wiadomosci a prawym na internet. i tu jest problem. Chcialybysmy ustawic zeby nie bylo pod prawym przyciskiem internetu. Pomozcie.. Gdy wchodze w ustawienia to pokazuje sie tylko ustawienia dla tego panelu na srodku.

Mam nadzieje ze nie powtorzylam tematu..Jak tak to przepraszam i prosze o pomoc :)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2008, 12:32 przez Shannen, łącznie zmieniany 1 raz.
 #270105  autor: dechomenon
 07 cze 2008, 11:54
Shannen pisze:Mojej kolezanki mama zakupila ten telefon. Gdy mamy tapete to tam sa 2 mozliwosci gdzie wejsc. Tak wiecie lewym przyciskiem wchodzimy do wiadomosci a prawym na internet. i tu jest problem. Chcialybysmy ustawic zeby nie bylo pod prawym przyciskiem internetu. Pomozcie.. Gdy wchodze w ustawienia to pokazuje sie tylko ustawienia dla tego panelu na srodku.

Mam nadzieje ze nie powtorzylam tematu..Jak tak to przepraszam i prosze o pomoc :)
temat ostatnio przerabiałem na SB, niestety nie da się z tym nic zrobić. chyba, że ktoś ma pomysł, dlatego temat otwarty

 #271682  autor: merigaw
 15 cze 2008, 21:45
Podejrzewam,że chodzi Ci o to żeby mama koleżanki się nie myliła?Jeżeli tak to powiem co ja zrobiłam w telu mojej mamy.nie był to wprawdzie u700,ale wyłączyłam jej internet u opa i juz było po problemia.Przycisk został wprawdzie nie wykorzystany,ale tez nie kasowało jej za pomylkowe wejście do przeglądarki;))