DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #267532  autor: jailhousefree
 23 maja 2008, 13:26
Czy ktoś może wie, w jaki sposób można dokonac transferu plików multimedialnych bezpośrednio na kartę pamięci w samsungu j700? Do tej pory używałem PC studio 3, ale pliki były zapisywane w pamieci telefonu. I z tego co widzę, to istnieje wyłącznie taka możliwość. Ostatnio kupiłem kartę pamięci i za chiny nie mogę sobie poradzić.

 #267541  autor: kowcio
 23 maja 2008, 13:50
wejdź w menu > ustawienia > ustawienia telefonu > ustawienia usb > pamięć masowa. Powinno działać.

 #267544  autor: jailhousefree
 23 maja 2008, 14:23
Super, dzięki wielkie, w życiu bym o tym nie pomyślał:)
W międzyczasie dokonałem jednak resetu telefonu [korzystajac z pomysłu pomocy dla j600e] i teraz mam aktywny edge, nie wiem, jak to wyłączyc, nie moge rowniez łączyc sie z netem. jak nie urok, to przemarsz wojsk radzieckich:)
Mam juz swoje lata i nie łapie tej techniki tak szybko.

 #267545  autor: kowcio
 23 maja 2008, 14:33
jailhousefree pisze:teraz mam aktywny edge, nie wiem, jak to wyłączyc
A to przeszkadza komuś? znaczy masz widoczną literkę oznaczającą EDGE na pulpicie w telefonie?
jailhousefree pisze:nie moge rowniez łączyc sie z netem
Masz profil Internet?

 #267547  autor: jailhousefree
 23 maja 2008, 14:41
Tak, wyświetla mi na pulpicie, że jest aktywne połączenie z siecia edge. probuje połączyc sie z internetem przez gprs, ale bezskutecznie. Nie wiem kurcze, jak wyłączyc edge.
tak, jest profil internet. jedyne, co mi przyszło do głowy, to ustawienia gprs, no nie ma wpisanego ip proxy, faktycznie, ale czy to ma jakis wpływ na brak łączenia z internetem?

 #267554  autor: kowcio
 23 maja 2008, 14:57
Te EDGE niech sobie będzie ;-) Informuje Cię że znajdujesz się w zasięgu EDGE.
Powiedz mi, w jakiej sieci masz telefon.

 #267556  autor: jailhousefree
 23 maja 2008, 15:00
Skoro tak mówisz.. no to niech zostanie:)
w erze mam.

 #267557  autor: kowcio
 23 maja 2008, 15:07
http://www.era.pl/pl/indywidualni/telef ... c148de488d Tutaj masz zdalnego konfiguratora ERY, teraz jest on niestety chwilowo niedostępny ale za jakiś czas powinien chodzić. Wyślij sobie z tej stronki ustawiania INTERNET dla Samsunga J700 i powinno działać jak ta lala. Jak chcesz przeglądać stronki Internetowe na telefonie to polecam pobrać Opere mini na telefon (wpisujesz w przeglądarce telefonu adres www.operamini.com ) i pobierasz ;-) powinna chodzić na Twoim telefonie.

 #267558  autor: jailhousefree
 23 maja 2008, 15:14
Wielkie, wielkie dzieki:)