DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #215729  autor: chińskiskate
 25 sie 2007, 18:21
Witam . Mam kilka pytań co do Samsunga U600
1) Jakie filmy kręci , chodzi o rozdzielczość?? .
2) Jak sprawuje się slide ??
3) Czy ma funkcję minimalizowania mp3??
4) Czy da się oglądać filmy na pełnym ekranie ??
5)Czy gry 3D tną się na nim czy działają płynnie ??

Wieczny dylemat co do telefonu .

 #215733  autor: zol82
 25 sie 2007, 18:37
1. 352x288
2. Bardzo dobrze, ale przy zamkniętym telefonie delikatnie lata dół
3. tak
4. pokazowy - nie, a innych nie sprawdzałem
5. działają płynnie

Pozdrawiam

 #230163  autor: tfikop
 28 paź 2007, 16:28
Witam,

mam kilka pytań do użytkowników (i nie tylko) dotyczących samsunga U600. A więc:

1. pytanie podstawowe: jak się sprawuje, jak go oceniacie w świetle czasu użytkowania ?

2. Jakiew bylo pierwsze wrażenie po zobaczeniu i włączeniu telefonu ?

3. Ile trzyma bateria przy średnim użytkowaniu ??

4. Jaka jest jakośc odtwarzanych mp3 ??

5. Czy można na nim oglądac filmy, np tak jak w Nokii N73 ?? tzn na całym ekranie ?? Jak to wygląda ?

6. Jak duży jest wyświetlacz w tym modelu ?? ( jakby ktos mógł mi podać dkoładne wymiary w cm byłbym wdzięczny)

7. Czy mimo braku systemu operacyjnego, można nazwać go telefonem mulitedialnym ?

8. czy z czystym symieniem polecilibyście go innym ?

9. Jakie dostrzegacie wady ?

10. Czy mozna w nim ustawić jakiś motyw czy cośw tym stylu, aby menu nie bylo takie monotonne czarne ? Albo żeby zaznaczona opcja nie byla pdswietlana na pomarańczowo tylko na inny kolor ?

11. Jaka jest wartość zestawu w abonamencie Ery ?

12. Czy mozna "odwrócić" ekran tak, aby był jakby.... panoramiczny ?? (jak telewizory LCD)

Czekam na odpowiedzi, z góry dzieki
pozdrawiam

 #240016  autor: zsoi3
 16 gru 2007, 23:05
Witam,

Od wczoraj posiadam ten telefon - jesli macie jakies proste pytania przed zakupem moge (w miare mozliwosci) udzielic odpowiedzi,

Pozdrawiam,

Wojtek
 #244842  autor: truskawa26
 09 sty 2008, 18:19
Gdzie kupiłeś ten telefon i powiadom mnie kiedy będzie w ofercie plusa powiedz lub wyślij jakie zdj. wychodzą z aparatu i jak jest z filmami .Aha i jeszcze jedno wyświetlacz ma 256tys. kolorów bo na każdej str. jest inaczej? z góry dzięki!! :D

mrÓwa
 #244938  autor: mario1000
 10 sty 2008, 10:18
Czy Wam też towarzyszy dzwięk podczas mwysyłania smsa jeśli tak to jak go wyłączyć ewentualnie maksymalnie wyciszyc bede wdzięczny za odpowiedz

pozdrawiam

mario