DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #420421  autor: aryu
 01 sie 2010, 19:09
Nic nie działa to znaczy, że nic co skopiuje na telefon nie działa. Żadna aplikacja ani gra.
Szukałem informacji na ten temat na różnych forach i nic. Próbowałem wstukiwać przeróżne kody (odpowiedzialne za aktualizacje Java czy coś) i też nic. W końcu się poddałem i stwierdziłem, że na tym telefonie te aplikacje po prostu nie chodzą do momentu gdy znalazłem
naviexpert przeznaczony do tego modelu na stronie http://www.naviexpert.pl/pobierz/samsung-s8000-jet.html. Pobrałem plik skopiowałem na telefon i gdy spróbowałem go odpalić oczom moim ukazał sie dobrze znany i podnoszący mi ciśnienie komunikat: "Nieobsługiwany typ pliku".
Proszę o pomoc...

 #420507  autor: orson_dzi
 02 sie 2010, 13:14
Spróbuj ściągnąć program... yyy... kurczę nie pamiętam. JadMaker lub JarMaker.
Dawno już coś na javie wrzucałem i zapomniałem... W każdym bądź razie chodzi raczej o tej drugi. Z pliku .jad robisz .jar i wrzucasz na telefon oba, instalujesz z tego drugiego (bądź odwrotnie, musisz zobaczyć). W niektórych Samsungach pomagało.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)