DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #935750  autor: TramwajzBombaju
 30 cze 2017, 23:37
Cześć. Telefon kupiony dziś i już kłopot - nie ma internetu z sieci komórkowej (router chwilo nie działa, więc nie mogę sprawdzić wifi). Odebrałem wiadomość konfiguracyjną od Playa, mam wszystko ustawione zgodnie z tym zdjęciem:
https://forumplay.pl/showthread.php/280 ... ne-i-inne-
Mimo to, po włączeniu przeglądarki internetowej pojawia się komunikat "jesteś offline". Przy nazwie operatora "PLAY(T-MOBILE)" wyświetla się symbol sygnału (takie fale) z szarym znakiem zapytania w środku. Co zrobić?
 #935816  autor: TramwajzBombaju
 01 lip 2017, 11:54
Wchodzę w ustawienia -> w kategorii "sieci zwykłe i bezprzewodowe" wybieram "więcej" -> sieć komórkowa -> dane w roamingu -> dane w roamingu i uaktywniam opcję. Ciągle nic. Telefon łączy się poprawnie z wifi.

Właśnie zauważyłem, że dwie rzeczy się u mnie różnią w konfiguracji sieci w "punktach dostępowych". Wyjściowo mam ustawiony "INTERNET_01", a pod nim "PLAY Internet". W pierwszym jest Typ APN ustawiony na default, a w "PLAY Internet" Typ APN jest jako supl. Tymczasem wedle zdjęcia, które zamieściłem w pierwszym poście, powinno to być "default,supl". Niestety, ręczna zmiana i dopisanie "default,supl" w "PLAY Internet" nie przynosi efektu.

edit
Internetu nie ma, ale pogoda i temperatura przy zegarze się wyświetla oO