DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #899595  autor: miechurzanka
 12 gru 2016, 00:08
Witam czytających.
Od jakiegoś czasu ( 3 lata Hi! Hi! ) jestem posiadaczem tabletu jak w tytule. i dopiero teraz odkryłem w nim nawigacje. A to za sprawa tego, ze zawsze byłem i jestem posiadaczem innych nawigacji i nie było potrzeby. Ale wracając do tematu ....
Jestem ustatysfakcjonowany ta nawigacja. Ale nie do końca. A to za sprawa tego, ze komentarze foniczne sa prawidłowe, natomiast mapa wykonuje tylko pierwszy skret i zamiera w bez ruchu. Mimo usilnych staran w ustawieniach wyniku nie ma. I tu zwracam się z prosba o pomoc w rozwiązaniu problemu. Zapewniam owej navi caly czas via Wi-Fi dostep do internetu. I tu moja wiedza się skonczyla. Ponawiam prosbe o pomoc. z góry dziekuje.

miechurzanka

pret a partir
 #900591  autor: kowalp5
 17 gru 2016, 19:32
Nie wiem jakiej aplikacji używasz do nawigacji, ale zacząłbym od upewnienia się, że jest to jej najnowsza wersja (sprawdziłbym, czy dostępne są aktualizacje)
 #900729  autor: miechurzanka
 19 gru 2016, 02:24
Witam.
miechurzanka pisze:Witam czytających.
Od jakiegoś czasu ( 3 lata Hi! Hi! ) jestem posiadaczem tabletu jak w tytule. i dopiero teraz odkryłem w nim nawigacje.
Bardzo dzięki za zainteresowanie moja sprawa. Ale.... Nistety mimo usilnych dzialan nie stwierdziłem zadnych dot. nazwy typu czy tez modelu nawigacji.
Tak się zastanawiam, ze skoro jest autonomicznym wyposażeniem owego tablet'a to zapewne dzialala poprawnie. Ale ja tego nie wiem bo jak wspomniałem mimo długiego ( ? ) posiadania tableta dopiero na swiezo odkryłem w nim navigacje. I z tego wzial się mój problem. Oczekiwalem, ze znajdzie się jakiś posiadacz owego urządzenia który miał przyjemność eksploatować navigacje zainstalowana na pokładzie. A najsmutniejsze jest to ze Lenovo od jakiegoś czasu olalo swoich klientów i nie wspiera i nie aktualizuje swoich urzadzen.
W każdym bądź razie dzięki raz jeszcze.

miechurzanka

pret a partir