DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #843013  autor: user_delete34
 31 gru 2015, 16:53
Widżet Twittera (oryginalny) pokazuje mi nieaktualne tweety. Nawet bezpośrednio po jego dodaniu na ekran, brakuje co najmniej 1 nowszej wiadomości. Próbowałem: usunięcia i dodania tego widżetu, usunięcia wszystkich i konfigurowania ekranów od nowa, czyszczenia danych buforowanych, restartowania urządzenia, wylogowania i ponownego zalogowania, czyszczenia pamięci podręcznej aplikacji i danych aplikacji, zwiększania interwału odświeżania do najszybszego (5 minut). Co jeszcze mogę zrobić? Aplikacja świeżo zainstalowana i aktualna, nie ma ikonki odświeżania, częste odświeżanie ustawione wewnątrz aplikacji nic nie zmienia. Sony Z1C również aktualny i bez syfu. Widżet pogody aktualizuje miejsce i pogodę bez problemu.

Morvius, skoro nie ma już co zrobić, to rzeczywiście do nich napiszę.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2016, 11:48 przez user_delete34, łącznie zmieniany 2 razy.
 #843206  autor: Morvius
 02 sty 2016, 11:40
Zgłoś błąd. Ktoś z IT od nich powinien się tym zająć. Możesz wykonać zrzut ekranu gdyby potrzebowali zwizualizowania problemu. Sam z tym możesz nic nie zrobić a nie jest jasne czy ingerowanie typu hard reset coś pomoże. Najpierw niech sprawdzą to sami.

Klasyczny obserwator wątku.
 #843208  autor: Morvius
 02 sty 2016, 11:44
Przenosze post do nowego wątku. Poprzedni dział to złe miejsce. Morvius

Klasyczny obserwator wątku.
 #843209  autor: Morvius
 02 sty 2016, 11:48
Nie ma się co gryźć sam ze sobą, najpierw niech się oni martwią. Być może nie jest to odosobniony przypadek stąd moja decyzja o wyodrębnieniu tematu.

Klasyczny obserwator wątku.