DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #831053  autor: faxior3
 24 paź 2015, 22:16
Potrzebuje pomocy. Zgubilem telefon na androidzie. Zanim mialem dostep do internetu telefon sie rozladowal lub zostala wyjeta karta sim. Zainstalowalem zdalnie android device manager ale przy wylaczonym urzadzeniu aplikacja go nie namierza. Karte sim juz zablokowalem i aktywowalem nowa. Bylem w slaonie Playa ale powiedzieli,ze nie maja mozliwosci sprawdzic/namierzyc jego ostatniego polozenia. Natomiast znajoma w plusie dostala taka informacje. Jest jakis sposob na zlokalizowanie go?
 #831346  autor: kamil1221
 26 paź 2015, 14:03
Serio, nikt nic... Jeśli przed zgubieniem nie miałeś skonfigurowanej opcji śledzenia urządzenia to telefon przepadł. Możesz zgłosić kradzież na Policję. Następnie z potwierdzeniem tego faktu oraz dowodem zakupu i gwarancją udaj się do operatora w celu zablokowania numeri IMEI.

Na moje oko znajoma ładne bajki opowiada (chyba, że ja o czymś nie wiem). Pracowałem ponad 8 w branży i nie ma takiej opcji (jedynie na wniosek prokuratury w przypadku popełnienia/możliwości popełnienia przestępstwa). Wtedy sprawa jest kierowana bezpośrednio do operatora a nie do jakiegoś tam salonu.