DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #424114  autor: jowita
 20 sie 2010, 11:09
Mam pytanie: czy to prawda (opinia z innego forum, trudna do zweryfikowania)że w Xperii X10 mini/mini pro można ustawić sobie tylko pocztę z tylko jednego serwera?
Przyznam, że jestem kompletnym laikiem w kwestii Androida, ale zaskoczyło mnie to, bo sądziłam że ten system jest bardzo elastyczny i konfigurowalny. Z kontekstu wynikało, że nie chodzi tyle o Androida, co o ten konkretny model telefonu z nakładką SE.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2010, 12:57 przez jowita, łącznie zmieniany 1 raz.

 #424132  autor: Jaca
 20 sie 2010, 12:30
Nie słyszałem nigdy o takim ograniczeniu i wątpie aby nie można było dodać dowolnej ilości skrzynek email, skoro jest to możliwe w o wiele prostszych modelach telefonów.

 #424146  autor: jowita
 20 sie 2010, 13:19
Jaca pisze:Nie słyszałem nigdy o takim ograniczeniu i wątpie aby nie można było dodać dowolnej ilości skrzynek email, skoro jest to możliwe w o wiele prostszych modelach telefonów.
Rozumiem, dlatego ja też się zdziwiłam. Ale wolałabym jednak wiedzieć od kogoś, kto ma ten telefon lub się nim przypadkiem bawił - przecież soft jest inny niż w dużej Xperii, np. nie ma Mediascape. Kto wie, jakie ograniczenia zastosowano w oprogramowaniu, żeby wszystko chodziło szybko i zajmowało mało miejsca na takim maleństwie. To są właśnie niby głupstwa, które jednak mogą zaważyć przy wyborze telefonu (bo jeśli ktoś nie traktuje konta na google jako podstawowego, to byłyby problemy...)

 #425784  autor: Wąglik
 28 sie 2010, 12:13
tak, to prawda, bolesna ale prawda...
Może da się skonfigurować kilka kont, ale tylko jakimś programem z android market..
standardowo jeden serwer... no plus gmail ofkoz;)

Siemens m35 ->Ericsson T65 ->Siemens s35 ->SE T300 ->SE T630 ->Sendo X ->Samsung X460 ->Bird M08 ->Samsung E250 ->Nokia 2610 ->Nokia 1208 ->Nokia 6120 classic ->Nokia E51 ->E52 ->SE x10mini ->Samsung Wave 8500 ->HTC Wildfire S ->HTC Desire S

 #425829  autor: jowita
 28 sie 2010, 16:39
Wąglik pisze:tak, to prawda, bolesna ale prawda...
Może da się skonfigurować kilka kont, ale tylko jakimś programem z android market..
standardowo jeden serwer... no plus gmail ofkoz;)
Wąglik, wielkie dzięki. Ciekawe, ale większosc recenzentów o tym nie pisze, podobnie jak o paru innych praktycznych rzeczach. A tak przy okazji..(pytanie kompletnego laika) -domyślam się, że to dotyczy tylko tego modelu telefonu, a nie w ogóle Androida?