DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #411221  autor: Martuś
 18 cze 2010, 17:39
Witam

zastanawiam się nad jedną rzeczą. z racji tego, że Desire nie posiada przycisków odbioru i zakończenia połączenia, a jedynie przesuwa się pasek po dotykowym ekranie, mam pytanie czy możliwe jest za pomocą jakiegoś programu lub fabrycznie istnieje ustawienie "odbiór dowolnym przyciskiem" tak jak to miałam np w E51??

Jest to dla mnie bardzo ważne-w innym przypadku brak tych przycisków dyskwalifikuje !!!

Kolejne moje pytanie to czy przyciski można przypisać do sterowania w grach?

Niestety nie miałam nigdy w ręku telefonu z Androidem (a chciałabym mieć) dlatego pytam. Bardzo proszę osoby, które się znają o odpowiedź. pozdrawiam serdecznie...

 #411241  autor: Jaca
 18 cze 2010, 18:56
Martuś pisze:mam pytanie czy możliwe jest za pomocą jakiegoś programu lub fabrycznie istnieje ustawienie "odbiór dowolnym przyciskiem" tak jak to miałam np w E51??
Niestety nie ma takiej opcji.

 #411517  autor: Martuś
 20 cze 2010, 11:31
a nie znajdzie się jakiś program w android market który by pozwalał zaprogramować któryś przycisk?

 #414302  autor: vinc
 01 lip 2010, 21:30
Martuś pisze:a nie znajdzie się jakiś program w android market który by pozwalał zaprogramować któryś przycisk?
niestety

Obrazek

 #414315  autor: marektomek
 01 lip 2010, 22:05
Martuś pisze: Jest to dla mnie bardzo ważne-w innym przypadku brak tych przycisków dyskwalifikuje !!!

Kolejne moje pytanie to czy przyciski można przypisać do sterowania w grach?

Niestety nie miałam nigdy w ręku telefonu z Androidem (a chciałabym mieć) dlatego pytam. Bardzo proszę osoby, które się znają o odpowiedź. pozdrawiam serdecznie...
No ale są inne telefony z androidem, które mają takowe przyciski. Chyba, że nie bierzesz niczego innego pod uwagę.

 #414339  autor: vinc
 01 lip 2010, 22:35
marektomek producenci sprzętu na robocie od tego odchodzą. Niestety...

Obrazek

 #415426  autor: Martuś
 07 lip 2010, 10:28
marektomek pisze:
Martuś pisze: Jest to dla mnie bardzo ważne-w innym przypadku brak tych przycisków dyskwalifikuje !!!

Kolejne moje pytanie to czy przyciski można przypisać do sterowania w grach?

Niestety nie miałam nigdy w ręku telefonu z Androidem (a chciałabym mieć) dlatego pytam. Bardzo proszę osoby, które się znają o odpowiedź. pozdrawiam serdecznie...
No ale są inne telefony z androidem, które mają takowe przyciski. Chyba, że nie bierzesz niczego innego pod uwagę.
Zgadza się są inne. Myślałam o Magic, ale on ma za słaby ekran i rozdzielczość i kolory i czułość w porównaniu do już obecnych tel. Zależy mi na androidzie z htc sense. W sumie samsung też by mogł być. Ale nie przychodzi mi nic do glowy.

Na pewno musi być ekran amoled wysokiej rozdzielcozści 3,5- 3,7 cala, pojemnościowy. wydajny procesor, żeby można było zaktualizować do najnowszej wersji androida. ważna jest dla mnie też mocna zwarta obudowa bez żadnych lakierów piano. oczywiście jakość rozmów wysoka. no i te inne pierdołki typu wifi aparat itd ale to w drugiej kolejności.

 #416328  autor: vinc
 11 lip 2010, 16:39
Martuś dyskusje na temat wyboru telefonu prowadzone są tylko w JTW.

Obrazek