DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #727640  autor: Mila89
 25 cze 2014, 14:58
Mam pytanie do pana redaktora ktory moderuje komentarze o "klucz" wg ktorego kasuje posty w dziale newsy:

mam tutaj na mysli ten temat http://www.telepolis.pl/wiadomosci/hawe ... 30815.html

Napisalem w nim w poscie 1 dlaczego raz piszecie(w jednym newsie) Marek Falenta a w innym Marek F po tym poscie ktos napisal cos o nowej ofercie a w poscie nr 4 zwrocilem uwage na osoby minusujace... komentarze nr 1 2 i 4 zostaly SKASOWANE jednoczesnie Pan redaktor zostawil komentarz nr 3 cyt"

3. ~donek 2014-06-25 14:39:16 host: user-94-254-147-184.play-internet.pl

No i rybka pipka, ch.j, d.pa i kamieni kupa

Prosilbym o wyjasnienia dlaczego posty odnoszace sie do tresci newsa sa kasowane a posty wulgarne zostawiane

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #727756  autor: WitekT
 26 cze 2014, 08:22
Odpowiem bardzo krótko:

1. Komentarza donka (#3), który przytoczyłeś, już nie ma - przeoczyliśmy, a nikt go nie zgłosił do moderacji. Już został usunięty.
2. To, czy powinniśmy pisać Marek F czy Marek Falenta NIE JEST meritum newsa. To są kwestie językowe i tak każdy wie o kogo chodzi. W pierwszym newsie napisaliśmy "F" z ostrożności procesowej, w drugim już "Falenta", bo w międzyczasie uzyskaliśmy informacje, że mecenas zatrzymanego zezwolił na używanie pełnego nazwiska.

 #727912  autor: user_delete19
 26 cze 2014, 16:02
WitekT pisze:To są kwestie językowe i tak każdy wie o kogo chodzi
Primo - to nie są kwestie 'językowe' a natury prawnej, dosyć dokładnie regulowane; po wtóre - to, że wiadomo o kogo chodzi nijak ma się do rzeczy.

 #727986  autor: WitekT
 26 cze 2014, 20:47
wojciech pisze:Primo - to nie są kwestie 'językowe' a natury prawnej, dosyć dokładnie regulowane; po wtóre - to, że wiadomo o kogo chodzi nijak ma się do rzeczy.
Po pierwsze - słowo "językowe" użyłem w znaczeniu "pozamerytoryczne". Po drugie - tak, są regulowane. I co w związku z tym, bo nie rozumiem?