DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #720824  autor: Mila89
 29 maja 2014, 15:31
Witam

W związku z tym co sie dzisiaj dzieje pod newsem odnosnie oferty nju tzn "wszystkie komentarze nazwijmy to "nie chwalace" oferty nju sa minusowane(przez 4-5 gości)
Chcialbym zaproponować pare zmian(mozna wybrać co bardziej pasuje, skrytykować tez mozecie :) )

1)Chcialbym widzieć od kogo sa minusy(+ ew tez)
2)Dla osob z KP podwyzszenie wartości po ktorej post bedzie niewidoczny np -6
3)Inne ktore mozecie sami zaproponować a spowoduje ze ta "banda" osob minusujacych wszystkich i wszystko zostanie zakończona

Tak wiem ze moze moja propozycja jest bez sensu moze to nic nie da ale generalnie kiepsko sie to czyta: To nie komentarze glupie byly minusowane a posty KONSTRUKTYWNE ktore KONSTRUKTYWNIE krytykowaly oferte(w moim przypadku od poziomu -5 skonczylem na moment pisania tego posta na +5) i takich przykladow jest wiecej

Ps nie pisze tej propozycji zeby poskarzyc sie na "minusy" bo to jest staly trend a ta sytuacja przelala wszystko

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6