DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #573897  autor: drcox
 09 sie 2012, 18:46
W temacie o Virgin Mobile wyszła informacja, że sieć ta nie wystartuje tak jak szanowne telepolis pisało 8 sierpnia, jednak później z powodów nieistotnych. Zostało zadane pytanie jaki konkurencyjny portal jest tak szybki, że szanowne telepolis jest w tyle.
ciekawy pisze:
telemaniak93 pisze:Na konkurencyjnym portalu jest napisane że VM nie wystartuje 8 sierpnia.
jak to ?
a jest podane kiedy wystartuje ?
możesz podać link ?
Podałem link do źródła. Najbardziej w tym wszystkim absurdalne jest to, że ten portalik w dalszym ciągu nie opublikował żadnej wiadomości o opóźnionym starcie. Nie przeszkodziło to jednak w usunięciu mojego postu.

Tu pojawia się pytanie - czy kogoś pogięło? Czy jesteście aż tak pazerni, że nie chcecie dopuścić nikogo do innych źródeł (często lepszych i szybszych) czy po prostu jesteście przysłowiowymi "psami ogrodnika" bądź "typowymi parszywymi polaczkami"- gdzie "my informacji nie mamy, ale nie dopuścimy, żeby ktoś przypadkiem znalazł ją gdzie indziej"? Bo mi to śmierdzi absurdem i dziecinadą na kilometr. Jest gdzieś w regulaminie zakaz podawania linków do innych serwisów?

 #573947  autor: Najtańszy
 09 sie 2012, 22:20
Tak się kończy spamowanie linkami.

Dziwię się, że nie dostałeś jeszcze bana.
drcox pisze:jesteście przysłowiowymi "psami ogrodnika" bądź "typowymi parszywymi polaczkami"
Chyba nie trzeba nic mówić, oczernianie serwisu = BAN

 #573952  autor: drcox
 09 sie 2012, 23:00
Po pierwsze cytat wyrwałeś z kontekstu.
Po drugie, dostałeś bana już z 10 razy, a mimo to z uporem maniaka ciągle tu wracasz zatruwając to forum, mimo że jesteś totalnie bezużyteczny.
Po trzecie, interesuje mnie odpowiedź administracji, a nie forumowych trolli-gimnazjalistów którzy nie mają w wakacje co robić. Ale jak widać administracja nie ma chyba żadnych kontrargumentów, tak jak nie podano zupełnie powodu usunięcia posta. Średniowiecze.

 #573958  autor: Maniiiek
 09 sie 2012, 23:25
drcox, ciesz się, że tyle. Ja na Plusblogu umieściłem historię jak to mnie konsultant Orange bezczelnie oszukał to się przypierdzielili z pomarańczy i trzeba było wpis kasować :roll:
Co do tego tematu to być może zbyt szybko wyciągasz wnioski. Nie musiała być to administracja, każdy mod może kasować posty.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #573959  autor: orson_dzi
 09 sie 2012, 23:28
Lepiej. Są takie fora w internecie, że zdanie takie jak wyżej, wyglądało by tak:
Maniiiek pisze: Ja na ********* umieściłem historię (...)
bo mają z automatu ustawioną cenzurę na nazwy wszystkich konkurencyjnych portali itp.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #573967  autor: Najtańszy
 10 sie 2012, 00:22
drcox pisze:Po pierwsze cytat wyrwałeś z kontekstu.
W tym jestem najlepszy.
drcox pisze:Po drugie, dostałeś bana już z 10 razy, a mimo to z uporem maniaka ciągle tu wracasz zatruwając to forum, mimo że jesteś totalnie bezużyteczny.
Wiesz co jest najśmieszniejsze? To że takie osoby jak Ty powielają śpiewkę o trolach i spamerach.
Za oczernianie niewinnych osób, możesz tylko dostać w japę i nic więcej.
Masz dowody, to pokaż. Jak nie, to spyerdalay.
drcox pisze:Po trzecie, interesuje mnie odpowiedź administracji, a nie forumowych trolli-gimnazjalistów którzy nie mają w wakacje co robić.
Szkołe już dawno skończyłem, a roboty mam na wsi po uszy.

Trzeba być debilem, by zakładać temat dla takiej błahostki.

 #573973  autor: thonka
 10 sie 2012, 01:17
drcox, ja skasowalem. masz z tym problem?

mozesz linkowac nawet do stron Barbadosu o ile jest to w temacie. ja jednak traktuje linki do bezposredniej konkurencji telepolis jako reklame i uwazam ze linkowanie do STRONY GLOWNEJ portalu jest bez sensu.
chcesz - mozesz sugerowac, naprowadzac innych. z pewnoscia jednak nie bede tolerowac bezposrednich linkow do strony glownej portalu konkurencyjego, bo nie byl to link do konkretnej wiadomosci. ot wkleiles link do strony glownej i teraz masz o to pretensje?

pogielo? portalik?

skoro ludzie sa tu tak beznajdziejni to po co jeszcze tu trwasz? by do***c kazdemu po rowno i byc dumnym z tego?

szkoda, ze portal ktory linkowales nie ma tak rozbudowanego forum (ba! tam forum nawet nie istnieje) - pewnie tam tez bys mial pretensje o to, ze niektore informacje sa tu wczesniej.

nie podoba Ci sie moja praca - zglos to wyzej. ja nie uwazam, zeby link do strony glownej konkurencyjnego portalu byl warty trzymania w temacie.

malo tego - specjalnie go usunalem (skrypt forum przy usuwaniu wysyla powiadomienie do piszacego), bys wiedzial, ze ogolny link to nienajlepszy pomysl, a nie tylko przenioslem (przy przenoszeniu powiadomienia nie ma). jakbym przeniosl to bys sie nawet nie zorientowal, ze cos takiego zostalo zrobione.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #573974  autor: drcox
 10 sie 2012, 01:40
thonka pisze:mozesz linkowac nawet do stron Barbadosu o ile jest to w temacie. ja jednak traktuje linki do bezposredniej konkurencji telepolis jako reklame i uwazam ze linkowanie do STRONY GLOWNEJ portalu jest bez sensu.
chcesz - mozesz sugerowac, naprowadzac innych. z pewnoscia jednak nie bede tolerowac bezposrednich linkow do strony glownej portalu konkurencyjego, bo nie byl to link do konkretnej wiadomosci. ot wkleiles link do strony glownej i teraz masz o to pretensje?
O ile jest to w temacie? Posta wcześniej nie czytałeś? Ponad to - sugerujesz, że gdybym dał bezpośredni link do wiadomości nie skasowałbyś tego? A nie dałem go z prostego powodu - bo news o opóźnionym starcie VM wisiał jako główny news. Z całym szacunkiem, ale wasza "ekipa" dosłownie odrzuca rzeczywistość i tworzy własną - na czele z "nie blokujcie reklam, okradacie nas, a my walniemy na pół serwisu reklamę, że wygrałeś miliardy", poprzez "nie napiszemy o najwazniejszej informacji dnia, jednak jeżeli ktoś o niej napisze, tylko że odwołując się do innego portalu, wywalimy to na zbity pysk, bo jesteśmy jedynym słusznym portalem mimo że piszemy jak chcemy i kiedy chcemy, albo wcale". Jakby ten portalik taką informację opublikował, to ludzie takich informacji dowiadywaliby się stąd. Ale nikt tego nie zrobił i nikomu się do tego nie spieszy (przecież nie mówimy tu o kwestii godzin, to było 3 dni temu!), więc wywalanie innego źródła świadczy o hmm, chyba o ograniczonych horyzontach.
ja jednak traktuje linki do bezposredniej konkurencji telepolis jako reklame i uwazam ze linkowanie do STRONY GLOWNEJ portalu jest bez sensu.
Tutaj sugeruje się w końcu zdecydować - czy traktujesz link do bezpośredniej konkurencji jako reklamę czy link do strony głównej serwisu bo przeczysz samemu sobie i błąkasz się po dwoch różnych opiniach.
skoro ludzie sa tu tak beznajdziejni to po co jeszcze tu trwasz?
Na szczęście na niekompetencji ludzi tworzących serwis i forum świat się nie kończy. Bo biada by była...

Następnym razem (a takie rzeczy są tutaj na początku dziennym) gdy ktoś będzie szybszy, obiecuję, że dam dokładnego linka do konkretnej wiadomości, z szybszego portalu. A wszystko ku lepszemu poinformowaniu społeczeństwa. :)

Całą tą absurdalną sytuację można zilustrować typowym polskim sprzedawczykiem-sklepikarzem-biznesmenem: idziesz do jego branżowego sklepu, ale tam nie ma tego czego szukasz, pytasz się gdzie tu blisko jest jakiś podobny sklep, nie dostaniesz odpowiedzi bo przecież jesteśmy w Polsce, tutaj ludzie są właśnie tacy jak thonka przedstawił. Nie mamy, ale nie damy ci kupić gdzie indziej, chamie!

 #573977  autor: Edmund
 10 sie 2012, 02:43
thonka, zapytam z ciekawości - co by było jakbym dał linka do konkretnej wiadomości na konkurencyjnym portalu (nie do głównej strony)? Czy też zostałby skasowany?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #573978  autor: thonka
 10 sie 2012, 06:03
drcox pisze:sugerujesz, że gdybym dał bezpośredni link do wiadomości nie skasowałbyś tego? A nie dałem go z prostego powodu - bo news o opóźnionym starcie VM wisiał jako główny news.
tak wlasnie to sugeruje. dzisiaj bylby jako news glowny, a jutro bylby moze inny. fakt jest taki, ze po max. 3 dniach twoj link nie mialby zadnej merytorycznej wartosci i m.in. dlatego go skasowalem, ale to pewnie z w/w za malo argumentow?

jezeli tylko wiadomosci o rzekomym opoznionym starcie (kto OFICJALNIE podal date 8 sierpnia? - nikt z VM, to tylko domysly na podstawie regulaminow) nie byloby tutaj uwierz, ze nie wykasowalbym wiadomosci, bo byloby to istotne.
drcox pisze:Z całym szacunkiem, ale wasza "ekipa" dosłownie odrzuca rzeczywistość i tworzy własną - na czele z "nie blokujcie reklam, okradacie nas, a my walniemy na pół serwisu reklamę, że wygrałeś miliardy", poprzez "nie napiszemy o najwazniejszej informacji dnia, jednak jeżeli ktoś o niej napisze, tylko że odwołując się do innego portalu, wywalimy to na zbity pysk, bo jesteśmy jedynym słusznym portalem mimo że piszemy jak chcemy i kiedy chcemy, albo wcale"
dobrze, ze Ty trzymasz reke na pulsie. pytanie glowne: kto daje Tobie wylacznosc na nazywanie czegos informacja dnia? dla mnie start VM jest sprawa podrzedna w stosunku do informacji o np. nadchodzacym w przyszlym tygodniu przetargu na 1800 czy wynikami finansowymi operatorow. dla Ciebie to opoznienie VM. optyka niestety jest tu indywidualna i skoro dostrzegles newsa gdzie indziej - chwala Tobie. wiekszosc sympatyzujacych z portalem wyslalaby wiadomosc do redakcji. Ty natomiast nastawiles sie na krytyke nie po raz pierwszy z reszta... skoro nie podoba sie Tobie rzeczywistosc tu kreowana zapytam jeszcze raz - po co tu jestes?
bo rozumiem wiecznych malkontentow, krytykantow i wszechwiedzacych internautow, ktorzy mysla, ze sa naj... a Ty jestes w gronie 2-3 userow, ktorzy nonstop maja cos przeciw, a i tak tu sie udzielaja... jakis rodzaj seppuku?

niestety nie jestem z redakcji - nie mam bezposredniego wplywu na to co jest zamieszczane na stronie, a co nie. sprawuje obowiazki nad takim, a nie innym dzialem tego forum i jezeli masz problem z powodu wykasowanych doslownie 16 znakow, to niestety masz problem Ty, a nie my czy ja. jezeli urazilem twoja przerosnieta dume - obrazaj sie na mnie - jakos to przeboleje. nie miej jednak pretensji do portalu czy innych tu na forum, bo to byla moja suwerenna decyzja, do ktorej mam prawo, z ktorej ostatecznie nie musze sie tlumaczyc, a co juz wyzej i tak zrobilem na wystarczajacym poziomie. jak sie Tobie to nie podoba to pisalem juz wczesniej co mozesz zrobic.
drcox pisze:Tutaj sugeruje się w końcu zdecydować - czy traktujesz link do bezpośredniej konkurencji jako reklamę czy link do strony głównej serwisu bo przeczysz samemu sobie i błąkasz się po dwoch różnych opiniach.
eee? a link do strony glownej konkurencji to przepraszam co to jest? nie sa to tozsame okreslenia na ten sam link? czy tylko ja mam dejavu? Ty wszystko okreslasz jednoznacznie? internet nie moze byc siecia, world wide web'em? myslalem, ze zrozumiesz w czym rzecz, a Ty czepiasz sie czegos, co nie ma w dyskusji najmniejszego znaczenia...
drcox pisze:Na szczęście na niekompetencji ludzi tworzących serwis i forum świat się nie kończy. Bo biada by była...
no bo co bys zrobil bez tego forum? :(
niekompetencja? na to zawsze jest jeden lek - zrob lepsza konkurencje. a poki otrzymujesz co otrzymujesz - za darmo - krytyka jest conajmniej nie na miejscu...
ja umiem przyjac krytyke, ale mimo wszystko glowny portal tworza redaktorzy, a forum tworzymy my wszyscy. na miejscu poswiecajacych sie tu redaktorow przy nazwaniu ich niekompetentnymi... coz... nie ma to jak docenic dotychczasowa prace i ganic za brak jednego czy drugiego newsa jednoczesnie dostajac wszystko za free podane na tacy... mi jak cos nie pasuje to ostatecznie zmieniam to.
unwired, rpkom, gsmarena itp. stoja otworem.

Edmund, jezeli tylko bylby to link bezposredni do wiadomosci, ktorej nie ma na telepolis to pewnie by zostal. nie widze problemu. jezeli jednak wiadomosc zostalaby w miedzyczasie tu upubliczniona to nie widze powodu, dla ktorego nie warto byloby tego linka zmienic.

i na koniec - naprawde nie uwazam zebym musial pisac takie elaboraty jak powyzszy tylko dlatego, ze jeden z uzytkownokow nie potrafi sie z tym pogodzic, iz jego hiper-mega-zajefajny post odkrywajacy tajemnie wszechczasow zostal usuniety. jednoczesnie nie dam sobie wejsc na glowe. ja naprawde nie odpracowuje tu panszczyzny na twoja rzecz panie drcox. tez mam zycie i nie chce jego poswiecac na tlumaczenie sie ze swoich decyzji.

naucz sie szanowac to co dostajesz jak to mowia "as it is" albo to porzuc. ostatecznie zawsze mozesz sie wykazac jako redaktor, admin i moderator zakladajac swoj portal. naprawde nie rozumiem dlaczego to Tobie sie cos tylko nalezy, a cala reszta odpowiedziala za porzadek to tylko tacy chlopcy do bicia, ktorzy nic nie znacza i musza Tobie uslugiwac bez chocby krzty szacunku, za to co robia badz co badz bezinteresownie i tlumaczyc sie ze swoich decycji niczym podwladny...

jezeli masz cos do mnie bezposrednio - pisz prywatnie.

a i jeszcze jedno - zanim zaczniesz generalizowac i interpolowac na caly portal i forum - to tylko i wylacznie moje zdanie, ktore calkowicie moze sie rozmijac ze zdaniem administracji i innych odpowiedzialnych za forum.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #573985  autor: Najtańszy
 10 sie 2012, 07:47
thonka pisze:uzytkownokow
Najpierw naucz się pisać, potem zabieraj głos.
thonka pisze:zapytam jeszcze raz - po co tu jestes?
drcox żyłka nie wytrzymała i musiał chłopak wylać swoje żale.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2012, 15:06 przez Najtańszy, łącznie zmieniany 1 raz.

 #573993  autor: Maniiiek
 10 sie 2012, 09:18
Calm7, bo napisałem, że nie tylko na tych co się podszywają uważać trzeba, ale i na prawdziwych. Widocznie sytuacja w, której ich pracownik oszwabia "lud ciemny i głupi" jest w porządku, ale pisanie o tym to czyste chamstwo, bo jak można tak "oczerniać" międzynarodową markę. :roll: No, ale koniec moich żali na ten temat. Dodam jedynie, że jedyny kompetentny pracownik z jakim miałem okazję rozmawiać w ciągu tych kilku miesięcy to miła pani która udziela się tu na forum.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #574128  autor: thonka
 10 sie 2012, 16:57
Najtańszy pisze: Najpierw naucz się pisać, potem zabieraj głos.
literowka. wielka rzecz.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #574196  autor: Edmund
 11 sie 2012, 00:07
thonka, dzięki za odpowiedź :)

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #574527  autor: WitekT
 12 sie 2012, 18:48
drcox pisze:Tu pojawia się pytanie - czy kogoś pogięło? Czy jesteście aż tak pazerni, że nie chcecie dopuścić nikogo do innych źródeł (często lepszych i szybszych) czy po prostu jesteście przysłowiowymi "psami ogrodnika" bądź "typowymi parszywymi polaczkami"- gdzie "my informacji nie mamy, ale nie dopuścimy, żeby ktoś przypadkiem znalazł ją gdzie indziej"? Bo mi to śmierdzi absurdem i dziecinadą na kilometr. Jest gdzieś w regulaminie zakaz podawania linków do innych serwisów?
Koniec pobłażania chamstwu. W ten sposób nie będziemy rozmawiać. Ostrzeżenie nr 1, właśnie Ci je dałem w panelu.

 #574528  autor: drcox
 12 sie 2012, 18:52
WitekT pisze:Koniec pobłażania chamstwu. W ten sposób nie będziemy rozmawiać. Ostrzeżenie nr 1, właśnie Ci je dałem w panelu.
Zadrżałem w posadach. Poza tym, niezły czas reakcji. Co, Witku sie obrazil za wytkniecie uzywania nazwy Metro mimo ze nazwa juz nie obowiazuje? Bo widze, ze w dalszym ciagu jestes gluchy na argumenty jak zwykle bo dalej w newsie jest nazwa Metro.