DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #474884  autor: Nielimitowany
 09 maja 2011, 11:12
[center]Witam![/center]

    Od około 2 tygodni piszę ja i moi znajomi jak i inni ludzie komentujemy merytorycznie dany News.
    A ktoś z was usuwa "każdy" komentarz gdzie host jest z Opery Mini.
    Pytam się dlaczego to robicie?
    Nie mam komputera i piszę opinie z urządzenia mobilnego lecz wasz serwis bezpodstawnie usuwa opinie piszących z Opery Mini.
    Takim zachowanie zniechęcacie do korzystania z serwisu TELEPOLIS.
    Czuję się dyskryminowany jako użytkownik Opery Mini.
    Nikogo nie oskarżam ani nic.
    Ja tylko chcę się upomnąć o swoje i każdego prawo jakim jest Wolność Słowa w naszym demokratycznym Państwie.
    Może mam zmienić host przez proxy może wtedy zaakceptujecie mój i innych piszących z Opery Mini wpis...

[center]Do widzenia![/center]
Ostatnio zmieniony 09 maja 2011, 23:21 przez Nielimitowany, łącznie zmieniany 1 raz.

 #475028  autor: Kaczy
 09 maja 2011, 21:01
Nie wiem jak Ty, ale ja widzę bardzo dużą ilość wpisów pod newsami, które pisane są przez Operę Mini. Zapewne admini usuwają te wpisy niemerytoryczne, ale na pewno nie ma pod tym względem znaczenie skąd się pisze.

...::: Made for loneliness :::...

 #475033  autor: maciek764
 09 maja 2011, 21:24
Pewnie usuwają tych co pod każdym newsem czy związanym z tematem czy nie piszą że Simplus jest bezkonkurencyjny :-D

 #475062  autor: Nielimitowany
 09 maja 2011, 22:44
Kaczy pisze:admini usuwają te wpisy niemerytoryczne
Dam ci przykład. Chcę napisać komentarz. W nazwie nicku wpisuje: Hotelarz a poniżej piszę wręcz merytorycznie.
Opinia zaś zostaje usunięta, bo według Admina tutaj, jest to przejaw troll-owania.
Różnie się podpisywałem m.in. Klient Orange, Anty Play, PLAY i co bym nie pisał czy źle czy dobrze wpis zostanie usunięty za chwilę...
Więc jak mam się podpisać w nicku...? Szczery? może Mądry, no bo jak napiszę Ten z hotelu to już popełniłem przestępstwo i w oczach Adminów jestem potencjalnym spamerem.
Ja nic wam nie zarzucam, jedynie proszę o więcej ekspansji w weryfikowaniu opinii piszących z hostów opera.mini
Cenię wasz serwis, bo dzięki niemu wielu rzeczy się dowiedziałem o telekomunikacji i ofertach z nią związanych.
maciek764 pisze:Simplus jest bezkonkurencyjny
Tu się nie mogę zgodzić. Play póki co wymiata każde inne oferty.

 #475068  autor: orson_dzi
 09 maja 2011, 23:03
Nielimitowany pisze:Tu się nie mogę zgodzić. Play póki co wymiata każde inne oferty.
I dziwisz się, że takie komentarze są wywalane...

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #475069  autor: Nielimitowany
 09 maja 2011, 23:10
orson_dzi pisze:I dziwisz się, że takie komentarze są wywalane...
A dlaczego mam się dziwić? Że trochę ironii w tym jest, to normalne zachowanie u każdego komentującego.
Widzę że nie dorosłeś do standardów zachowań i pisma jakie panują w świecie telekomunikacyjnym.
Trzymasz się jakiś swoich zasad które i tak na nic się nikomu nie zdają. Trzymaj się dalej...ale beze mnie...

 #475082  autor: Pijo
 09 maja 2011, 23:36
Panowie maciek764, orson_dzi, Kaczy, czy Wy naprawde nie wiecie z kim prowadzicie dyskusje?

 #475083  autor: Nielimitowany
 09 maja 2011, 23:44
Pijo pisze:czy Wy naprawdę nie wiecie z kim prowadzicie dyskusje?
No wal śmiało z kim. Może trafisz szóstkę w totka.
Nas jest więcej a Ty jesteś jeden Pijo i na tym forum i na bez-kabli.pl znam twój czarny życiorys, więc nie igraj z ogniem bo się jeszcze poparzysz.

 #475086  autor: orson_dzi
 09 maja 2011, 23:54
Nielimitowany pisze:Nas jest więcej a Ty jesteś jeden Pijo i na tym forum i na bez-kabli.pl znam twój czarny życiorys, więc nie igraj z ogniem bo się jeszcze poparzysz.
Łoooo!!! Normalnie jakbym PiS z pochodniami i moherami widział :!:
Starczy tego kabaretu.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)