DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #473137  autor: Xavi
 28 kwie 2011, 17:35
Dlaczego nie ma na forum osobnego działu poświęconemu temu przecież już popularnemu w naszym kraju producentowi jakim jest HTC? Jeszcze parę lat temu nie było takiej potrzeby ale teraz myślę że warto by było szybko taki dział dodać. Jest na to szansa?

 #473139  autor: orson_dzi
 28 kwie 2011, 17:42
Xavi pisze:Dlaczego nie ma na forum osobnego działu poświęconemu temu przecież już popularnemu w naszym kraju producentowi jakim jest HTC?
Ponieważ jest dział dotyczący Androida i WM. Wg. mnie przynajmniej.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #473288  autor: kowcio
 29 kwie 2011, 13:25
Nie ma takiej szansy. Jest dział Systemy Operacyjne i tam trzeba pisać o HTC
orson_dzi pisze:Wg.
Bez kropkacza :-D

 #473586  autor: maniek89
 30 kwie 2011, 21:09
Popularnosc jest pozorna ;p to wciaz marka w Polsce niszowa. W zaleznosci od platformy sa odpowiednie dzialy. A tematow tam duzo nie ma wiec to tez uzasadnia brak osobnego dzialu.

 #473639  autor: kowcio
 01 maja 2011, 10:19
Jedynym HTC, ktory jest popularny (bo wciskają go nawet tym, którzy go nie chcą) to Wildfire i na tym się kończy. Bardzo rzadko widuję telefony HTC na ulicy, w moim środowisku jest tylko jeden HTC- stary model. Byłoby kilka WF, gdybym definitywnie nie odradzał zakupu :-)
Ale tak jak mówiłem, dział Android czeka.
Temat zamykam, bo już nie ma do czego wracać