DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #5137  autor: xlord
 06 maja 2005, 18:10
Moze jestem niedostosowany, ale z mojej kilkuletniej praktyki forumowicza wiem, ze fora sa jakby miejscem wymiany pogladow wszelakich. Zyja swoim zyciem i normalna sprawa jest to, ze temat dyskusji czesto, po pewnym czasie nie zgadza sie z tym o czym sie aktualnie na topicu dyskutuje.
Wszelkie ingerencje w ksztalt tematow burza ich naturalna konstrukcje i sa powodem zachwiania plynnosci wymiany pogladow.
Dlatego stawiam podstawowe pytanie Wam wmorderatorzy i admini:
czy forum telepolis ma byc tylko i wylacznie zrodlem informacji do tego nie zawsze precyzyjnych i rzetelnych, czy ma miec charakter prawdziwego forum, czyli miejscem spotkan ludzi zainteresowanych zywo telekomunikacja i tematami pokrewnymi?
Wydaje mi sie, ze to drugie ma wiekszy sens. Informacje konkretnie i jak mniemam fachowo opracowane zgodnie z faktem znajdziemy na portalu, a forum niech pozostanie miejscem dyskusji wszelakich i nieskrepowanych (w ranicach przyzwoitosci ma sie rozumiec).

Pozdrawiam

 #5138  autor: WitekT
 06 maja 2005, 18:13
Można jaśniej? ;)
Znaczy - mam nie rozbijać tematów i nie przerzucać do Hydeparku? Nie widzę problemu - w końcu to forum jest dla Was, a nie na odwrót. :)

 #5158  autor: xlord
 06 maja 2005, 22:09
Otoz to, mi sie wydaje Witku, ze zyj i pozwol zyc :-D :-D :-D

Pozdrawiam

 #5160  autor: WitekT
 06 maja 2005, 22:20
Skoro tak mówisz... :)

 #5219  autor: Piotr
 07 maja 2005, 19:22
Xlord pisze o tematach pokrewnych do prowadzonych dyskusji. Jak tak się patrzę na to co tutaj wyczyniami i dochodzę do wniosku, że 95% wszystkich dyskusji stanowią właśnie "pokrewne wątki".

Ci co najabardziej rozjeżdżają tematy wiedzą o co chodzi :-D

Pozdrawiam.

 #5236  autor: WitekT
 07 maja 2005, 23:59
No to zostawiamy wątki samym sobie. Przynajmniej nasze forum będzie inne niż wszystkie. ;)

 #5249  autor: Dragon
 08 maja 2005, 11:30
ja nie znam zadnego forum na ktorym nie rozjezdzaaj sie tematy :)

 #5277  autor: xlord
 08 maja 2005, 17:43
Ciesze sie, ze doszlismy do konstruktywnego porozumienia :D
Wszak forum sluzy dyskusji, a czy poznajac dziewczyne i zaczynajac pogawedke nt. fajnej fryzury caly wiczor gledzimy o wlosach?

Pozdrawiam

 #5318  autor: Piotr
 09 maja 2005, 10:42
Ha ha ha ha ha jakie porównanie 8)

Pozdrawiam.