DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #4160  autor: xlord
 22 kwie 2005, 21:55
WitekT pisze:Czy ja wiem - jego twarda polityka szoku spowodowała, że jest lepiej niż mogłoby być bez niego...
Brak jednak w niej zrownowazenia pewnych potrzeb.

Piotrze: to nie byla nieudolna komunopodobna kopia, tylko dyktat oparty na socjalizmie, ktorego niedoskonalego klona mamy obecnie.

Pozdrawiam

 #4266  autor: Piotr
 25 kwie 2005, 12:24
Jak zwał tak zwał. Nie mixujmy polityki w naszej rozmowy - a w szczególności polityki z przed paru lat bo aż mnie mdli na samą myśl jakie debile nami rządziły i rządzą obecnie.

Pozdrawiam.

 #4309  autor: xlord
 25 kwie 2005, 22:06
Piotr pisze:Jak zwał tak zwał. Nie mixujmy polityki w naszej rozmowy - a w szczególności polityki z przed paru lat bo aż mnie mdli na samą myśl jakie debile nami rządziły i rządzą obecnie.

Pozdrawiam.
Strazak, ktory sam wznieca ogien, zeby wykazac sie odwaga i mestwem? :-D

Pozdrawiam

 #4323  autor: Piotr
 26 kwie 2005, 08:30
Ha ha ha ha zapędziłeś mnie w kozi róg. OK poruszyłem temat polityki (niepotrzebnie) i po chwilach rozważan dochodzę do wniosku, że to był głupi pomysł... Nie czas na takie rozmowy. Przyjdą wybory to będzie można sobie politykować do woli - najlepiej w czasie ciszy przedwyborczej :twisted: :-D

Pozdrawiam serdecznie.

 #4391  autor: xlord
 26 kwie 2005, 17:18
Tak wlasnie. Zamiast marudzic na polityke i ogolna sytuacje makroekonomiczna, zawsze mozesz sobie opluc jakiegos operatora. Tez sobie ulzysz, a do tego zgodnie z idea forum :-D

Pozdrawiam

 #4427  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 08:44
Jeżeli mam takie pozwolenie - proszę bardzo.

NIE LUBIĘ IDEII - SŁUGUSÓW TPSA (TO LUDZKA RZECZ OKRADAĆ)

Ulżyło mi :D

Pozdrawiam.

 #6037  autor: MATiASS
 26 maja 2005, 22:10
Czekam na nowa zakladke

Obrazek