DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #47761  autor: daniel
 23 sty 2006, 13:41
W Siemensie, mysle ze nie ma sensu, bo i tak wiele tematow tam nie powstaje :)

Ale w SE bym zrobil, jakie, juz zostaly podane :)

Lights are blinding my eyes...

 #47763  autor: Klusek
 23 sty 2006, 13:42
A jaki podział był by bardziej jasny? Ten który podałem wydawał mi się w miarę jasny :) To może coś takiego
- Nowsze
- X75
- X70
- X65
- X60
- X55
- X50
- SX1
- Starsze

Z tym, że telefony od X65 do X70 to praktycznie ta sama seria telefonów, to samo tyczy się X55 do X60 dlatego wcześniej te działy połączyłem w jedno.
Ale jak się tak przyjrzeć to chyba taki podział jest bardziej przjrzysty :)
Niedługo trzeba będzie zmienić nazwę działu z Siemens na BenQ-Siemens.

Obrazek
Obrazek

 #47765  autor: daniel
 23 sty 2006, 13:44
Klusek pisze:A jaki podział był by bardziej jasny? Ten który podałem wydawał mi się w miarę jasny :) To może coś takiego
- Nowsze
- X75
- X70
- X65
- X60
- X55
- X50
- SX1
- Starsze

Z tym, że telefony od X65 do X70 to praktycznie ta sama seria telefonów, to samo tyczy się X55 do X60 dlatego wcześniej te działy połączyłem w jedno.
Ale jak się tak przyjrzeć to chyba taki podział jest bardziej przjrzysty :)
Niedługo trzeba będzie zmienić nazwę działu z Siemens na BenQ-Siemens.
W takim razie w dziale Siemens, w ogolnym dziale, nie bedzie juz ani jednego tematu :|

Lights are blinding my eyes...

 #47769  autor: Rogal
 23 sty 2006, 13:47
Klusek pisze:A jaki podział był by bardziej jasny? Ten który podałem wydawał mi się w miarę jasny :) To może coś takiego
- Nowsze
- X75
- X70
- X65
- X60
- X55
- X50
- SX1
- Starsze

Z tym, że telefony od X65 do X70 to praktycznie ta sama seria telefonów, to samo tyczy się X55 do X60 dlatego wcześniej te działy połączyłem w jedno.
Ale jak się tak przyjrzeć to chyba taki podział jest bardziej przjrzysty :)
Niedługo trzeba będzie zmienić nazwę działu z Siemens na BenQ-Siemens.
Chyba troche za dużo tych podtematów :wink: