DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #24526  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:23
Widziałem, czytałem! Szkoda słów!

"And one more thing..."

 #24537  autor: kalin
 12 paź 2005, 17:47
WitekT pisze:Tu nie ma za co dziękować, to był mój obowiązek. :)
I nie ma co przejmować się takimi przezwiskami - co innego, gdyby tak Cię zbeształ jakiś autorytet albo ktoś, kto Ci imponuje. A tak - szkoda czasu na czytanie jego wypowiedzi... :)
Uwierz mi ze osluchalem sie w zyciu o wiele gorszych rzeczy :wink: Dziekowalem za uwolnienie nas od tego czlowieka :D Mol80 jesli on jest taki sam w rl to wspolczuje.

 #24538  autor: piotrz
 12 paź 2005, 17:47
ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D

 #24539  autor: Przemek
 12 paź 2005, 17:50
piotrz pisze:ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D
Jak dodawałem nowe tematy? Nie wiedziałem po prostu, że zakładając nowy temat od razu się dodaje komentarz, potem się zczaiłem i się poprawiłem. Dzięki Piotrz :wink:

 #24540  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:51
piotrz pisze:ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D
O jednym świadczy to bardzo dobrze, a o drugim wprost przeciwnie. Przy czym ten drugi się przejechał na swoich własnych "słowach".

 #24551  autor: mol
 12 paź 2005, 18:59
kalin pisze:
WitekT pisze:Tu nie ma za co dziękować, to był mój obowiązek. :)
I nie ma co przejmować się takimi przezwiskami - co innego, gdyby tak Cię zbeształ jakiś autorytet albo ktoś, kto Ci imponuje. A tak - szkoda czasu na czytanie jego wypowiedzi... :)
Uwierz mi ze osluchalem sie w zyciu o wiele gorszych rzeczy :wink: Dziekowalem za uwolnienie nas od tego czlowieka :D Mol80 jesli on jest taki sam w rl to wspolczuje.
EE w realu jest dobrym kumplem :-D

 #24573  autor: piotrz
 12 paź 2005, 21:38
Przemek pisze:
piotrz pisze:ale zobaczcie- na początku przemek też był denerwujący, pisał po kilka postów pod sobą , ale się poprawił i teraz już nikt na niego złego słowa nie mówi....pol bezel też miał taką możliwość, ale nie skorzystał z niej... nawet zaczął być jeszcze bardziej wulgarny... :-D
Jak dodawałem nowe tematy? Nie wiedziałem po prostu, że zakładając nowy temat od razu się dodaje komentarz, potem się zczaiłem i się poprawiłem. Dzięki Piotrz :wink:
nie za bardzo zczaiłem czy twoje "dzięki piotrz" jest prawdziwe, czy jesteś na mnie zły, że cię tak opisałem???

 #25612  autor: Przemek
 17 paź 2005, 20:45
Oczywiście w pozytywnym znaczeniu :wink:
P.S. co z tymi ostrzeżeniami?