DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #118  autor: Dragon
 08 sty 2005, 19:31
Macie moze jakies pomysly na rozreklamowanie forum ? Wedlug mnie te 19 osob ktore jest na razie to troche malo, wolalbym podyskutowac z wieksza liczba osob:)

 #119  autor: WitekT
 08 sty 2005, 19:44
Pracujemy nad RSS i umieszczeniem ostatnich 5 wiadomości na głównej stronie. A co, masz jakieś pomysły? :)

 #120  autor: true
 09 sty 2005, 03:02
No pewnie ze mam. Wielka kampannia reklamowa ala heja. Rozdawanie usb dirve z laserowo wygrawerowanym logo telepolis posiadaczom kont na forum . ;)

 #121  autor: WitekT
 09 sty 2005, 11:11
true pisze:No pewnie ze mam. Wielka kampannia reklamowa ala heja. Rozdawanie usb dirve z laserowo wygrawerowanym logo telepolis posiadaczom kont na forum . ;)
Jezus Maria... Ty chcesz nas puścić z torbami!!! :)

 #122  autor: Dragon
 09 sty 2005, 12:58
jesli ktos korzysta z jakis forum to molgby napisac topic ze takie forum jak telepolis istnieje itp

 #124  autor: WitekT
 09 sty 2005, 13:27
Tak, ale żeby było to w miarę etycznie nie powinno się tak bezpośrednio reklamować tego na forach związanych z ściśle GSM.

W grudniu mieliśmy 37 tysięcy unikalnych użytkowników, w tym miesiącu powinno to być w okolicach 45 tysięcy. Musimy pomyśleć nad sensownym wypromowaniem forum na naszych stronach...

 #132  autor: true
 09 sty 2005, 14:27
WitekT pisze:
true pisze:No pewnie ze mam. Wielka kampannia reklamowa ala heja. Rozdawanie usb dirve z laserowo wygrawerowanym logo telepolis posiadaczom kont na forum . ;)
Jezus Maria... Ty chcesz nas puścić z torbami!!! :)
Nic nie przychodzi samo ;) trzeba inwestować ;)

 #133  autor: WitekT
 09 sty 2005, 15:07
true pisze:Nic nie przychodzi samo ;) trzeba inwestować ;)
Mimo wszystko jestem większym optymistą niż to się wydaje... ;)

 #136  autor: Dragon
 09 sty 2005, 18:02
najpierw dopracujcie troche strone glowna bo wyglada troche "ubogo" a potem jesli macie jakies "wtyki" wymiencie sie banerami z jakims serwisem ja proponuje dogadac sie z www.infojama.pl tematyka komputerowa, seriws niekomercyjny, duza liczba odwiedzin powinniscie sie dogadac

 #178  autor: true
 11 sty 2005, 21:18
Liczy sie tresc a nie wyglad. Ale tez nie zawsze. A moze polaczenie tresci i wygladu bylo by najlepszym rozwiazaniem. Zacytuje rozmowe 02.pl z biznesnet.pl:
BN: Czy ta zmiana portalu wynikała ze zmiany grupy docelowej? Chcieliście być bardziej "poważni" w oczach reklamodawców?

JŚ: Tego typu przeobrażenia wymusza ludzka percepcja, psychika konsumenta. To najłatwiejszy sposób zakomunikowania odbiorcy, że w serwisie zaszły fundamentalne, niekoniecznie tylko kosmetyczne zmiany. Brak takowych głębokich zmian co 1,5-2 lata odczytany mógłby zostać przez konsumenta jako zamarcie. Tego typu "skoki" sygnalizują na zewnątrz, że firma rozwija się prężnie, nie ustępuje konkurencji i dobrze rokuje.

Czy zmiana wizerunku spowodowana była zmianą grupy odbiorców? Raczej nie. Przeciętny odbiorca o2 nie różni się zasadniczo od przeciętnego użytkownika Internetu.
Trzeba brać przyklad z tych ktorym sie udaje. :)

 #179  autor: Dragon
 12 sty 2005, 16:48
"JŚ" :wink: ma racje, wystarczy zmiana wizualna zeby zmienic zawartos "merytoryczna"

 #759  autor: art
 05 lut 2005, 12:28
hmmm wracajac do tematu rozreklamowania serwisu ... moge zamiesici banner telepolis.pl na stronce www.foter.pl ... moze tematyka serwisow jest "nieco" inna :D ale na tamtym serwisie jest sporo mlodych ludzi / potencjalnych uzytkownikow telefonow komorkowych... jezeli wam takie cos odpowiada to prosze o kontakt i podeslanie bannerka... no chyba ze chcecie jakis link tekstowy czy button...

podoba mi sie serwis telepolis wiec chetnie pomoge przynajmniej w taki sposb w jego rozwoju...

na foter.pl jest okolo 500 uniklanych wizyt dziennie / okolo 13000 odslon

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #1488  autor: aNaX_Ax2500*
 06 mar 2005, 23:07
Według mnie każdy kto ma gg mógł by powysyłać kilka wiadomości o forum i stronce. Przecież wiele stron się tak reklamuje

.::d(-_-)b::.

 #1489  autor: WitekT
 07 mar 2005, 01:34
Eeee... Ale to już podpada pod spam...

 #1994  autor: Irek
 19 mar 2005, 19:15
Dragon pisze:najpierw dopracujcie troche strone glowna bo wyglada troche "ubogo" a potem jesli macie jakies "wtyki" wymiencie sie banerami z jakims serwisem ja proponuje dogadac sie z www.infojama.pl tematyka komputerowa, seriws niekomercyjny, duza liczba odwiedzin powinniscie sie dogadac
Dragon całkiem dobry serwis!