DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 55 z 55
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
 #1171306  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 10:50
Remington pisze:
14 maja 2024, 10:29
Siedzę w informatyce od ponad 20 lat i nigdy o tej firmie nie słyszałem (zapewne z braku potrzeby - przez backupy na taśmach lub w chmurze)...
Też uważam, że taśmy są najlepsze.

W takim razie jesteś szczęśliwcem, który doskonale zabezpiecza się.

Firma działa od 1985 roku. Ma siedzibę główną w USA (Minnesota i Teksas). Liderami lokalnych rynków są oddziały w Holandii, Niemczech, Australii, Danii, Finlandii, Hong Kongu, Polsce, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Japonii, Kanadzie, Szwecji, Francji i Szwajcarii.

Z moich doświadczeń, jedyną wadą są... ceny. Normalne zjawisko u globalnych liderów (patrz: Apple).
 #1171329  autor: Remington
 14 maja 2024, 17:12
Post nie na temat trafił tam gdzie jego miejsce. Kwestie 1:1 proponuję wyjaśniać przez PW, zamiast publicznie.

babciagienia1p pisze:
14 maja 2024, 16:32
------------Edycja_1---------
Ludzie dlaczego w czasie kiedy mozolnie pisałam swój post - stara baba - usunęliście post @Ciupaga? Przecież to jest właśnie clou forum. Jak tak dalej pójdzie, zostaniecie sami...

Do kogo kierujesz te pretensje?
 #1171331  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 18:07
@Remington
Do Ciebie. Przecież Ty zarządzasz forum.
@Ciupaga zadał naiwne pytanie. Zaczęłam na nie odpowiadać. Tymczasem pytanie zniknęło...
@Ciupaga je usunął?

----------Edycja_1---------------
Przy okazji, zakładam że nieświadomie, usunąłeś cały mój post.
Czyżby był niepoprawny?
@Ciupaga
1) Gratuluję, że moderatorzy dopuścili Cię do zamieszczania postów bez moderacji. Podziękowałeś im?
2) Bez przesady. Ja nie mam kosy.
Usiłuję sprowadzać różne dyskusje na zdroworozsądkowe tory. Może jestem nadgorliwa?
Fakt, że nieco uniosłam się rano na portalu, ale to jest poza forum i naszymi moderatorami. Tam działają oportuniści, którzy zerkają z której strony mogą dostać w palnik od https://meczyki.pl
Do tego sądzę, że miałam rację. Kogoś poniosło i poprawił MÓJ komentarz, żeby mógł pokazać swoje chamstwo.
3) Coś mi pachniesz użytkownikiem @Sinpelo. To Ty?

------------Edycja_1---------
Ludzie dlaczego w czasie kiedy mozolnie pisałam swój post - stara baba - usunęliście post @Ciupaga? Przecież to jest właśnie clou forum. Jak tak dalej pójdzie, zostaniecie sami...

----------Edycja_2--------------
Gdzie mogę znaleźć post @Ciupaga?

------------Edycja_3----------
@Ciupaga
Zamieść swój post jeszcze raz. Będzie jasna sytuacja...


---------Edycja_2_4-------------
Dlaczego, powołując się na mój post, pogrubiłeś słowa "dlaczego" oraz "usunęliście" i "zostaniecie"? Nie rozumiem o co chodzi.
 #1171332  autor: Remington
 14 maja 2024, 18:24
Godnie zastąpiłaś bis’a w tym wątku - pomawiasz moderatorów o coś co nawet nie wiesz czy miało miejsce, pouczasz, a dopiero dopytana przyznajesz, że to tylko Twoje domysły. Nie odpowiadamy tylko za trzęsienia ziemi, gradobicie i koklusz :smt005 .
 #1171342  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 18:39
@Remington
Czy mógłbyś doprecyzować, w którym miejscu pomówiłam, w którym miejscu byłam dopytana i w którym miejscu przyznałam, że to moje domysły?

Zastosowałeś chwyt poniżej pasa. Zawsze uważałam, że styl postów @24bis24 był nieprzyjemny i bezpośrednio mu to komunikowałam, ale wiedzę miał dużą. Forum straciło wiele precyzyjnych informacji przez to, że @24bis24 zniknął.

------------Edycja_1---------------
Co do historii z niusem w https://telepolis.pl/tech o AI, jestem pewna na 1000%, że zarówno tekst niusa jak i mój komentarz (granda) zostały zmienione po komentarzu. To jest żałosne...
 #1171343  autor: Remington
 14 maja 2024, 19:05
Powody usunięcia posta @Ciupaga wyjaśnij z nim bezpośrednio przez PW, gdyż są one mu znane. Może uzyskaną tą drogą wiedzę dopasujesz do zadanych mi pytań.

Odnosząc się do bis’a, miałem na myśli nie styl wypowiedzi lecz skalę Twojej aktywności w tym wątku - oczekujesz wyjaśnień każdej lub prawie każdej interwencji i choć sam jestem pod wrażeniem własnej cierpliwości, to szczerze mówiąc jest już to męczące.

Dlatego na tym zaprzestanę dalszej dyskusji. Wszystkie odpowiedzi masz na wyciągnięcie palców.
 #1171346  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 20:17
@Remington
Odszczekuję.
@Ciupaga sam usunął swój post ze strachu przed moderacją.
Mimo wszystko, mogłeś napisać o tym wprost, przy okazji usunięcia moich długich wypocin do kosza.
 #1171350  autor: Remington
 14 maja 2024, 20:27
I tak bym zrobił gdybyś od razu na nas nie naskoczyła. Nawet dopytałem czy aby na pewno - i jak na złość potwierdziłaś 😉

Cieszę się, że wszystko udało Ci się wyjaśnić. Nie za wszelkie zło odpowiadają moderatorzy 😀.
 #1171584  autor: Xy
 18 maja 2024, 19:35
Jednoznacznie stwierdzam, że forum nie tyle zeszło na psy i osiągnęło dno, co zaczęło ryć w dnie.
Jeżeli jestem zadowolony z jakiejś marki telefonów, polecam ją bo mam miłe odczucia, nie zawiodła mnie i spełnia moje oczekiwania bardziej niż inne, to jakiś anonim wyskoczy, że tyram dla tej firmy. Idąc tym jakże prostym tokiem myślenia tyram także dla: Renault, Boscha, Jacka Wolfskina, Canona czy Michelina. Ale obecnie panują tu chyba inne zasady...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #1171587  autor: Remington
 18 maja 2024, 19:53
Z tyraniem to poważny zarzut, w dodatku niemożliwy do udowodnienia - tym samym będący tylko czyimś domysłem.

Jednakże faktem jest, iż ów „anonim” z tygodniowym wyprzedzeniem przewidział, że wątek o Motoroli doprowadzi do konkluzji, że Samsung najlepszy - to może dawać do myślenia.
  • Strona 55 z 55
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55