DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #853729  autor: Maciej Loret
 01 mar 2016, 09:50
Witam,

nastolatka chce iPada. Nie wiem dokładnie którego, ale ma w nazwie "mini". "Bo koleżanki mają".
Mimo, że komputerami bawię się od 30 lat, to nigdy nie miałem do czynienia z tym systemem operacyjnym.
Proszę o kilka praktycznych rad, jakie są różnice, wady i zalety, przejścia z Androida na iOS?
Co może zaskoczyć pozytywnie a co negatywnie, szczególnie w sprawie kosztów użytkowania (zapowiedziałem już, że będzie za to musiała sama zapłacić ;) )
Gdzieś mi się obiło o uszy o płatnych usługach (muzyka)?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #856803  autor: pureao1485
 17 mar 2016, 17:06
przejście będzie płynne, sprzęt apple jest genialny i intuicyjny, chociaż błędne jest stawiania ios dużo wyżej niż androida, bo tak naprawdę to android działający na dobrym sprzęcie to bardzo dobry system.

co do muzyki to jeśli mówimy o legalnym posiadaniu muzyki to raczej zawsze trzeba kupić :)

Moja zaprzyjaźniona strona windykacja Warszawa
 #861504  autor: znawca
 12 kwie 2016, 19:46
W przypadku iPada masz masę specjalistycznych aplikacji i gier dostępnych na wyłączność dla tabletu Apple. O ile w iPhone i smartfonach z Androidem są dostępne podobne tytuły, to między iPadem, a innymi tabletami jest mała przepaść...

Pozytywnie zaskoczą na pewno wykonanie i stabilność softu. Na minus cena i brak niektórych funkcji dostępnych na Androidzie... chociaż jak w iOS zrobi się roota (jailbreak) to też go można zmieniać do woli i instalować piraty

A muzykę można wgrać z komputera przez program iTunes (niestety tylko w ten sposób) i jej źródło nie ma żadnego znaczenia.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!