DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #840346  autor: juuk15
 14 gru 2015, 20:31
Witam, mam iphone 4s i jak włączam aparat mam czarny ekran na obu kamerkach.
Ale mi chodzi o koszt naprawy ile by kosztowała naprawa z robota i z częścią a dokładnie chcę tylko naprawić tylną kamerkę.
A może ktoś się podejmie tego na Podkarpaciu.
PS.Mi chodzi o naprawie w serwisie prywatnym i w salonie iphonie.
 #884364  autor: Teczke
 26 sie 2016, 11:27
---wymoderowano-Remington---, zdecydowanie. Szybko, długa gwarancja na naprawę, telefon zastępczy w razie potrzeby - mega profesjonale podejście
 #885480  autor: Kominiarz
 02 wrz 2016, 09:21
Też polecam ---wymoderowano-Remington---, naprawiali mi iphona raz macka dwa. Szybko, sprawnie,w spoko cenach. Faktycznie jak ktoś potrzebuje, to się znajdzie telefon zastępczy, dla mnie to duży plus
 #891750  autor: krosnox
 16 paź 2016, 18:20
A ja mam odrobinę większe doświadczenie, bo w firmie wszyscy mieliśmy iphone'y służbowe i odsyłane było sporo z nich na naprawy, nie tylko gwarancyjne. Wysyłaliśmy je zawsze kurierem do ---wymoderowano-Remington---. Autoryzowany serwis, wszystko na oryginalnych częściach i sprzętem zajmują się ludzie, którzy są szkoleni bezpośrednio przez pracowników Apple, więc jeśli ktoś oczekuje rzetelnej naprawy, to raczej w takim własnie miejscu powinien znaleźć się jego sprzęt.
 #892013  autor: krosnox
 18 paź 2016, 15:21
Nie wiem czy ogólnie komputerami ale mój mac pro był u nich na gwarancyjnej i pogwarancyjnej i w obu przypadkach przyjęto naprawiono i odesłano jak należy. Ale jakieś szczegóły czy coś, to raczej u nich na stronce szukaj, bo ja nie bardoz się znam na tych sprawach.