DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #287356  autor: ricevind
 08 wrz 2008, 18:33
Witam, chciałbym się zwrócić z prośbą o opinie na temat wymiany telefonu Nokia E51 który jest nowy z simlockiem na sieć era na Iphon'a 8GB z takim o to opisem :

Jestem pierwszym właścicielem iphona, dostałem go od rodziny z USA,
oprogramowanie to 1.1.4, caly czas aktualizowane, ma powgrywane różne
aplikacje, telefon jest w 100% sprawny, ale jest małe pęknięcie na
szybce (widać na zdjęciu) wygląda to jak rysa i widac to tylko pod
kątem, jest pęknięta szybka zewnętrzna (koszt z wymianą 100zł),
wyświetlacz jest cały, dotyk działa na całej powierzchni, nic nie jest
rozlane i nie przeszkadza w/w pęknięcie w użytkowaniu. Ja telefon mam od
stycznia tego roku pęknął mi na początku marca i jak widać cały czas
korzystam z niego bez wymiany szybki bo naprawdę w niczym to nie
przeszkadza.
Poza tym co opisalem wyżej i phone działa bez zarzutów jestem z niego
zadowlony, oczywiście jest cały komplet czyli: pudełko, kabel USB,
słuchawki, stacja dokująca, ładowarka z przejściówką na polskie gniazda
+ dorzucam ładowarkę samochodową.

Co o tym myślicie ?

i jeszcze jedno pytanie, jak wyglada pisanie sms'ow na iphonie?
 #287359  autor: malsssh
 08 wrz 2008, 19:20
ricevind pisze:Witam, chciałbym się zwrócić z prośbą o opinie na temat wymiany telefonu Nokia E51 który jest nowy z simlockiem na sieć era na Iphon'a 8GB z takim o to opisem :

pęknął mi

Co o tym myślicie ?

i jeszcze jedno pytanie, jak wyglada pisanie sms'ow na iphonie?
"Pęknął" mu :mrgreen: - moim zdaniem szmelc + jeszcze angielskie menu.

A pisanie sms'ów wygląda normalnie ;-) masz klawiature "qwerty" bodajże na ekranie i klikasz ;-)

Pozdrawiam

 #287365  autor: vinc
 08 wrz 2008, 19:55
Ja bym się nie pchał w to. Dlaczego? wymiana może kosztować 100zł, ale skąd wiesz, że nie więcej. Poczekaj troszkę iP potanieją. Lepiej kupić sprawny sprzęt niż z wadą i to najważniejszego elementu tego telefonu. Pisanie sms'ów na iP według mnie to tragedia, ale do przyzwyczajenia :wink:

Obrazek

 #287401  autor: ricevind
 09 wrz 2008, 07:17
Dzięki za opinie proszę o dalsze. Co do wymiany szybki kwota 100 zł została pewnie zaczerpnięta z allegro. Tam są aukcje gdzie za 100 zł można kupić szybkę ochronna na ekran.

A z ekonomicznego punktu widzenia. Ile jest wart iPhone z taka wadą i stażem a ile nowa E51 ?
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2008, 07:33 przez ricevind, łącznie zmieniany 1 raz.

 #287406  autor: quzo
 09 wrz 2008, 08:12
kup lepiej nowego iphona często po wymianie samej szybki chrzani się wyświetlacz , a wyświetlacz tani nie jest

 #287508  autor: LuiN
 09 wrz 2008, 20:07
W starym iPoo owa szybka sklejona jest z LCD - wymiana kosztuje duuuużo więcej niż 100zł.

Dopiero w iPoo 3G rozdzielono konstrukcyjnie oba elementy - dla obniżenia kosztów ewentualnych napraw.