DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #284022  autor: didek
 20 sie 2008, 22:52
Znamy już wstępne zasady serwisowania telefonów iPhone zakupionych w Polsce. Serwisem urządzeń zajmie się firma Regenersis z siedzibą w Raszynie pod Warszawą.

Regenersis Warsaw Sp. z o. o. jest polskim oddziałem brytyjskiej korporacji zajmującej się serwisem zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Obecnie firma poszukuje doświadczonych techników do działu napraw płyt głównych komputerów, a także telefonów komórkowych.

Nieoficjalnie wiadomo, że Apple chciało pozbyć się problemu serwisowania iPhone'a i oddała serwis Polakom pracującym w tej firmie. Plotki mówią, że firma jest na tzw. okresie próbnym. Jeśli Apple nie będzie zadowolone ze współpracy, może odsyłać zepsute telefony do własnego serwisu w Holandii.

Najważniejsze, że klient będzie mógł oddać zapsuty telefon do salonu - to operator będzie musiał zatroszczyć się o wysłanie sprzętu do serwisu.

Zródło MyApple.pl

 #284047  autor: Kaczy
 21 sie 2008, 08:46
didek pisze:Plotki mówią, że firma jest na tzw. okresie próbnym.
Tak jak mi się od razu skojarzyło. Owa firma Regenersis to nikt inny jak CRC.
Takie info można przeczytać na stronie http://www.crc-polska.com/

No a CRC to już od wielu lat działa na polskim rynku.

...::: Made for loneliness :::...

 #284053  autor: dechomenon
 21 sie 2008, 09:09
CRC jak każdy serwis potrafi być dziadowskie...wysyłam telefon do naprawy na to ze nie działa net, to wraca z uszkodzonym aparatem.

 #284152  autor: bongogong
 21 sie 2008, 20:09
Era jak narazie sama serwisuje iPhone'y w swoim centrum serwisowym. Ciekawe jak sie to rozwinie ;)

 #284368  autor: quzo
 22 sie 2008, 21:38
bongogong pisze:Era jak narazie sama serwisuje iPhone'y w swoim centrum serwisowym. Ciekawe jak sie to rozwinie ;)
era nie będzie ich serwisować tylko wymieniać zepsuty na nowy

 #284489  autor: didek
 23 sie 2008, 16:37
quzo pisze:
bongogong pisze:Era jak narazie sama serwisuje iPhone'y w swoim centrum serwisowym. Ciekawe jak sie to rozwinie ;)
era nie będzie ich serwisować tylko wymieniać zepsuty na nowy
Jedno i drugie rozwiązanie wydaje mi sie mało pradopodobne, lub sieć Era nie wie w co sie pakuje, raz seriwsowanie u siebie duze koszty osprzetu seriwsu jak i przeszkolenia ludzi, pomijam fakt iz watpie ze Apple po takiej naprawie w nie autoryzowanym serwisie, uzna gwaracje, dwa wymiana na nowy... jasne przy tym ze sprzęt apple nie jest tluczony dla mas jak nokia czy inne firmy, po za tym bedzie to dość kosztowne ;). Predzej sam Apple bedzie wymieniał sprzęt na nowy w to uwierze, ale nie w to że Era ma naprawiac to u siebie lub wymiac zepsute iPhony na nowe.