DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #281544  autor: Bartix65
 06 sie 2008, 10:25
Witam mam parę pytań do was jeśli chodzi o ładowanie iphone.


1.Rozładowałem do końca baterie, po podłączeniu ładowarki wyskakuje bateria czy to normalne?
2.Po dłuższym ładowaniu iphone włącza się sam?U mnie tak jest
3.Jak albo gdzie sprawdzić czy bateria jest ładowana?
4.Ile ładować iphone?
5.Czy jeśli iphone zostanie naładowany do końca to dostane jakiś komunikat?


mol:
Zapoznaj się z zasadami tytułowania postów >
Link
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 19:08 przez Bartix65, łącznie zmieniany 2 razy.

 #281584  autor: didek
 06 sie 2008, 13:48
hymm, nie wiem jak to jest z iPhonem ale iPod po podlazeniu do kompa / ladowarki tez sie właczał, w dodtaku iPod de fakto sie nie wylacza tylko usypia. stan ładowania masz na górze tam gdzie sygnal sieci i nazwa... chyba mało uważnie patrzysz... co do komunikatu jak go nie ujrzysz to wskaznik bateri powinie stanac w miejscu... mam wrażenie ze pytasz sie o rzeczy taki jak byś iPhona w reku nie miał... pozdrawiam
 #281828  autor: LuiN
 07 sie 2008, 21:15
Bartix65 pisze: 1.Rozładowałem do końca baterie, po podłączeniu ładowarki wyskakuje bateria czy to normalne?
Bardzo normalne;)
Bartix65 pisze: 2.Po dłuższym ładowaniu iphone włącza się sam?U mnie tak jest
Robi to na zakończenie ładowania sygnalizując w ten sposób gotowość do odpięcia, to samo dzieje się gdy zakończona jest synchronizacja z iTunes.
Bartix65 pisze: 3.Jak albo gdzie sprawdzić czy bateria jest ładowana?
Znacznik w prawym, górnym rogu ekranu. Ewentualnie przy ładowanym telefonie naciskasz górny przycisk dla wygaszenia ekranu i po wygaszeniu ekranu wciskasz go jeszcze raz. Wtedy pojawia monit o odblokowanie ekranu, a tuż nad nim duża bateria ze stanem naładowania.
Bartix65 pisze: 4.Ile ładować iphone?
Aż się naładuje :) Ładowanie jest zatrzymywane w momencie gdy bateria jest pełna. Mity o ładowaniu przez 5, 10 czy 15 godzin... to... właśnie mity w przypadku baterii Li-On i Li=Poli

Bartix65 pisze: 5.Czy jeśli iphone zostanie naładowany do końca to dostane jakiś komunikat?
Patrz punkt 2.