DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1160402  autor: Dawid6789
 13 lis 2023, 11:09
Cześć,

borykam się od 3 dni z problem nagrzewania się 14 pro max .Problem pojawia się podczas korzystania z INSTAGRAMA. Dosłownie 3 minuty i jest mega gorący...
W ustawieniach sprawdziłem aktywność baterii według aplikacji i ku mojemu zaskoczeniu wskaźnik ten oscyluje w granicach 80%.
Nigdy wcześniej tak nie miałem. 3 dni temu też zaktualizowałem iOS do najnowszej wersji 17.1.1
Spotkaliście się wcześniej z czymś takim?
Jak mogę temu zapobiec?
Wyłączyłem już odświeżanie aplikacji w tle.Włączyłem i wyłączyłem telefon. Odinstalowałem i zainstalowałem INSTAGRAMA.

Będę wdzięczny za wskazówki :)
 #1160406  autor: Remington
 13 lis 2023, 11:39
Bywa. Po prostu niektóre operacje i aplikacje powodują duże użycie procesora, więc się grzeje. Instagram mieli tysiące elementów w jednym czasie, więc to raczej normalne (choć wydawca apki mógłby to zoptymalizować).

Mam np. starego iP 6S, który wprost gotuje się w jednym tylko przypadku - podczas aktualizacji iOS (teraz już coraz rzadziej😉).
 #1160607  autor: wopo
 16 lis 2023, 16:30
To chyba nie jest wina "typu" tylko iOS 17. Miałem Iphona 11Pro i po instalacji iOS 17.... zaczął się nagrzewać przy ładowaniu. przeglądaniu internetu, filmowaniu itp. Wcześniej tego nie było. Teraz kupiłem 15 Pro i to samo Niestety nie można już zainstalować iOS 16... a szkoda. Było by porównanie. Pozostaje czekać na aktualizacje, które naprawią ten system. Od początku jest z nim coś "nie halo".
 #1160637  autor: marcin19883
 17 lis 2023, 18:01
Czytałem kilka tygodni temu o nagrzewaniu się telefonów od Apple, podczas korzystania z niektórych aplikacji. To zapewne ten błąd. Poprawka miała wyjść przy najbliższej okazji. Nie wiem czy już nie wyszła.
 #1160650  autor: olka411
 18 lis 2023, 10:18
czesc! oj, to brzmi frustrujaco! 😟 mam pare pomyslow, ktore moga ci pomoc. przede wszystkim, warto sprawdzic, czy inne aplikacje tez powoduja nagrzewanie telefonu, to pomoze zlokalizowac problem. 📱jesli masz mozliwosc, zrob backup danych i sprobuj przywrocic ustawienia fabryczne - czasem to pomaga przy dziwnych problemach po aktualizacji. 🔄 pamietaj, zeby przed tym sprawdzic, czy masz najnowsze aktualizacje dla wszystkich aplikacji.mozliwe, ze to konkretny bug w nowej wersji iOS 17.1.1, wiec warto monitorowac fora Apple, moze ktos tam podzielil sie podobnym doswiadczeniem i znalazl rozwiazanie. 🍏jesli to wina Instagrama, a nie systemu, zglos problem do supportu aplikacji. 💬 czasem to oni posiadaja najbardziej adekwatne rozwiazania.sprawdz tez, czy masz wlaczona funkcje "Hey Siri" - czasem to ona sprawia, ze telefon pracuje intensywniej. 🗣️jesli nic nie pomoze, a telefon jest na gwarancji, zdecydowanie warto skonsultowac sie z serwisem Apple. 🛠️trzymam kciuki, ze uda ci sie rozwiazac ten klopot! 🤞🏻💙