DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #898267  autor: Joe Johnson
 01 gru 2016, 21:05
Hej !

Jestem naprawdę bardzo bliski zakupu w abonamencie Huawei P9 Lite i tu mam 2 pytania do użytkowników tego smartfonu:

1. Czy w zaznaczonym miejscu na zdjęciu na panelu od aparatu gdzie znajduje się krawędź - zbierane są zanieczyszczenia ? Miałem wrażenie, że krawędź tam wystaje i widziałem w modelu wystawowym jakieś ziarenka.

Obrazek

2. Jak oceniacie po x czasie używanai ten smartfon ? Co zauważyliście czego nie widzieliście na początku ?

Pozdrawiam !


EDIT: Dowiadując się od innych źródeł mogę podpowiedzieć, że nikt póki co takiego problemu nie zauważył. Może komuś to info pomoże ;)
 #902050  autor: Joe Johnson
 28 gru 2016, 17:32
Wiktor76w pisze:fajny smartfon napewno jest

_________________________
Read more here
Naprawdę niesamowity wkład w wątek.

P.S Zostałem posiadaczem Huawei P9 Lite także jakby, ktoś miał pytania - zapraszam
 #904201  autor: kaspeed
 08 sty 2017, 15:09
Małe techniczne pytanie ile ci na nim trzyma bateria.W maksymalnym użytkowaniu.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #904315  autor: Joe Johnson
 09 sty 2017, 00:07
Nie odpowiem CI precyzyjnie ale 3/4 dnia- cały dzień. Maksymalne użytkowanie to pojęcie względne trochę. U mnie to 2 gry, kilka połączeń, gmail, kilka stron www na szybko. Gram w Star Wars Battle Of Heroes- to trochę zżeracz baterii.
 #904321  autor: pakierhakierxd
 09 sty 2017, 04:37
Miałem i polecam, brudzi się jak każdy :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)