DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #898025  autor: Lukos2105
 30 lis 2016, 15:15
Witam. Piszę, ponieważ od pewnego czasu mam problemy z telefonem Huawei Y600. Może mógłby ktoś pomóc i poradzić co robić? Poniżej opiszę co mu 'dolega'...
1. Najpierw były ciągłe powiadomienia o braku pamięci przez co nie mogłem wgrać żadnej aplikacji. Jeśli już jakąś wgrałem to uruchamia się ona dopiero po wyskakującej długiej serii błędów...
2. Później nastąpiła era androida. Zamast ikonek 'rejestr połączeń i 'kontakty' wyskoczyły mi dwa zielone ludziki tzw. ikonki androida. Po kliknięciu na nie wyskakuje oczywiście błąd i nie mam do nich dostępu. Próbowałem naprawić problem w następujący sposób: Ustawienia-> Aplikacje-> Wymuś zatrzymanie lub Wyłącz -> uruchom. Po prostu są ale jak by ich nie było...
3.I wreszcie najlepsze! Naszła mnie taka myśl że jeśli wyłączę i włączę telefon to on się ogarnie. Ależ skąd :roll: Jak się psuje to wszystko naraz... Telefon się włączył ale zatrzymał się zaraz po starcie w momencie ukazania się napisu 'Huawei' i ani drgnie. Wyjęcie baterii, kart nie pomaga. Czytałem jeszcze o tym by wykonać hard reset, spróbowałem, jest w toku.

Wie ktoś co robić w danej sytuacji?
 #898090  autor: Lukos2105
 30 lis 2016, 21:36
Hard reset nic nie pomógł. Po jego wykonaniu telefon przy włączaniu wibruje i na ekranie nic się nie pokazuje. Mógłby ktoś doradzić co zrobić? Jestem za granicą i nie mam możliwości skorzystania z gwarancji czy serwisu.