DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS
  • Strona 1 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24

 #419255  autor: Krisu6230i
 26 lip 2010, 13:09
voyaga pisze:Asphalt 5 jest na Samsung Apps? Wow, a czy jest chociaz darmowy?
darmowy ale trzeba mieć niebrandowany soft
orson_dzi pisze:Musi być MicroSD. Reszta wg uznania.

dobrze tez żeby była sdhc class4 kub wyższ, jeśli chcesz nagrywać filmiki. cena za 8gb to 65pln. ja no mam toshiba i śmiga jak trzeba.
kozakis01 pisze:Chodzi bardzo fajnie, czasem jest tylko lekkie szarpnięcie tak jak napisałem. Dlatego pytam czy inne Wavy też tak mają.
mój tak ma ale dlatego że mam paczkę inetu i coś tam sobie czasem sprawdza i sie łączy wtedy sie tnie.
włacz tel w tryb offline i zobacz czy będzie tak samo, nie powinno...

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/

 #419300  autor: KLAINMAX
 26 lip 2010, 15:48
Czy jeśli zmienię oprogramowanie telefonu na niebrandowane, stracę gwarancje?

 #419308  autor: Jaca
 26 lip 2010, 16:23
KLAINMAX pisze:Czy jeśli zmienię oprogramowanie telefonu na niebrandowane, stracę gwarancje?
Tak jest przy większości telefonów. Ingerencja użytkownika = strata gwarancji.
A propo ładowarek i ładowania, zastanawiam się czy jak podłącze Wave`a do ładowania, naładuje mi się bateria do końca, czy jak zostawię jeszcze podłączoną ładowarkę do komórki to może się coś stać?
Nic się nie stanie, po naładowaniu baterii, gdy telefon jest podłączony do ładowarki, jest ona "odcinana" i telefon utrzymuje się z zasilania "przewodowego".

 #419320  autor: adamex
 26 lip 2010, 17:22
Jak jest z odpalaniem filmów na tej komórce? Dobra jakość? Zacinają się? Ktoś pisał, że odpala format avi, ale na stronie samsunga nie ma tego wymienionego, jak to jest?

 #419321  autor: kamil1221
 26 lip 2010, 17:32
Odpala bez najmniejszego problemu.

 #419465  autor: voyaga
 27 lip 2010, 12:05
Krisu6230i pisze:
voyaga pisze:Asphalt 5 jest na Samsung Apps? Wow, a czy jest chociaz darmowy?
darmowy ale trzeba mieć niebrandowany soft
Łee, w to się nie bawie ;]. Jest sens? Dla kilku płatnych aplikacji, które nie sa aż takie genialne.

Dzięki za odpowiedzi.

Kiedy aplikacje z tego konkursu bada cup pojawią się na Samsung Apps? Ciekawe czy wypuszczą wszystkie czy tylko faworytów.

Btw. Ktoś potrafi wymienić wszystkie różnice dzielące Wave`a i ip4?
 #419572  autor: ulmus102
 27 lip 2010, 20:19
Na ile wam trzyma bateria w telefonie, jak już pierwsze emocje zakupu opadną i nie bawicie się non stop telefonem?

 #419668  autor: Krisu6230i
 28 lip 2010, 09:27
ulmus102 pisze:Btw. Ktoś potrafi wymienić wszystkie różnice dzielące Wave`a i ip4?
żartujesz, tak? :) poszukaj sobie porównań w necie, albo wejdz na jakąś bazę słuchawkę chocby tu na TP i użyj funkcji compare.
voyaga pisze:Jest sens? Dla kilku płatnych aplikacji, które nie sa aż takie genialne.
napewno nie ma sensu dla asphalta - znacznie lepszy jest NFS i można brać go za free.

ulmus102 pisze:Na ile wam trzyma bateria w telefonie, jak już pierwsze emocje zakupu opadną i nie bawicie się non stop telefonem?
trudno powiedzieć, w pracy go podpinam pod kompa, ciągle zapięte mam wifi i push maila. w domu trochę nfs'a męczę. w efekcie nie pada nigdy :) ale myślę że 2 dni by wytrzymał takiego użytkowania jak moje - galaxy spica padała po dobie czasem nawet krócej.

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/

 #419828  autor: voyaga
 29 lip 2010, 01:12
Krisu6230i pisze: żartujesz, tak? :) poszukaj sobie porównań w necie, albo wejdz na jakąś bazę słuchawkę chocby tu na TP i użyj funkcji compare.
No właśnie nie żartuje. Chciałem znać dokładne różnice. Z tego co widze to zupełnie inny ekran w innej technologii z troche wiekszą rozdzielczością, troche wiekszy ekran o te 0,2", system operacyjny ios, cena :P i co jeszcze?
krisu6230i pisze:napewno nie ma sensu dla asphalta - znacznie lepszy jest NFS i można brać go za free.
A oprocz asphalta?

 #420054  autor: Krisu6230i
 30 lip 2010, 12:01
voyaga, poszukaj dobrze, za dużo tego jest bo jest różnic od cholery. ekran większy trochę ale rozdzielczość nie jest wcale niewiele mniejsza a wiele mniejsza niestety (w wave). inna technologia wykonania ekranu. akcelerator grafiki inny, wejdz np na gsmarena.com i tam zobaczysz comparision.

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/

 #420109  autor: ulmus102
 30 lip 2010, 17:53
jakoś nigdzie nie moge znalezc (pewnie zle szukam, albo za leniwy jestem) czy Wave ma auto focus? Ciekawi mnie to w kontekscie robienia fotek tekstom, ponoć zdecydowanie ostrzejsze sa gdy jest auto focus

 #420112  autor: dr184
 30 lip 2010, 18:24
Raczej kiepsko szukasz :P Oczywiście Wave ma autofocus i touchfocus (dobieranie ostrości w miejscu którego się dotknie na ekranie) :wink:

 #420121  autor: ulmus102
 30 lip 2010, 19:42
mowiłem, że leniwy jestem :)
Dzięki za info.
Szkoda, że aplikacji na ten telefon jest mizerna ilość i jakoś nie widać, żeby ich podaż stopniowo się powiększała.

 #420476  autor: Krisu6230i
 02 sie 2010, 09:13
ulmus102 pisze:ponoć zdecydowanie ostrzejsze sa gdy jest auto focus
generalnie to bardziej przydaje się tryb macro. także dostępny w wave i właśnie pod opcją AF.

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/
 #420780  autor: MarcinBalzer
 03 sie 2010, 21:54
Witam,
Chciałem uzyskać opinii o tym telefonie zastanawiam się na kupnem tego telefonu jednak chciałem poznać opinie innych. Zależy mi na przejrzystym obrazie z dużym wyświetlaczem.
Chętnie poznam opinie użytkowników lub osób które miały styczność z tym telefonem.

www.MarcinBalzer.pl Blog mojego autorstwa

 #420805  autor: kondziu
 03 sie 2010, 23:10
A to proszę bardzo. Moja opinia.
Obraz jest piękny, nie ma obecnie lepszego wyświetlacza w żadnym telefonie. Jak biore jakiś inny telefon do ręki to zastanawiam się gdzie się podziały w nim kolory :)

Co do wielkości to zależy od preferencji użytkownika. Do internetu to zawsze im większy tym lepszy. Rozmiar 3,3 cala w wave to taki kompromis pomiędzy telefonem cegłą, a normalnym. Mi strony i fora internetowe przegląda się bardzo wygodnie, niemal tak szybko jak na kompie. Czasem zamiast podejść do kompa wole włączyć przeglądarke w telefonie i cos na szybko sprawdzić. Jest więc ok. :)

 #420967  autor: MarcinBalzer
 04 sie 2010, 18:08
Aha to świetnie bo zastanawiam się nad tym telefonem a to dlaczego? Ma duży wyświetlacz opcja HD tak jak wspomniałeś podłączenie do internetu. Jednak nigdy wcześniej nie posiadałem Samsunga i również poznam opinie na temat Samsunga i tego konkretnego modelu myślałem o modelu monte jednak wydaję mi się że warto zainwestować w wave. Co myślicie? ;-)

www.MarcinBalzer.pl Blog mojego autorstwa

 #421104  autor: adamex
 05 sie 2010, 11:30
Jak nagrywać filmy w HD? Wystarczy po prostu ustawić najlepszą jakość i rozdzielczość? Da się jakoś zmienić format nagrywania z mp4 na inny?

 #421119  autor: kondziu
 05 sie 2010, 12:16
Tak, max rozdzielczość to już jest HD, a jakość pewnie polepsza ... coś tam. Bitrate pewnie większy ;)

MarcinBalzer, wave jest 2x droższy od Monte. Czy warto dołożyć musisz sam ocenić :)
(oczywiście warto)

 #421121  autor: Krisu6230i
 05 sie 2010, 12:31
adamex pisze:Jak nagrywać filmy w HD? Wystarczy po prostu ustawić najlepszą jakość i rozdzielczość? Da się jakoś zmienić format nagrywania z mp4 na inny?
tak ustawiasz maxa i leci w HD
formatu nie zmienisz, jest taki domyślnie
kondziu pisze: wave jest 2x droższy od Monte. Czy warto dołożyć musisz sam ocenić
tylko że to są dwa różne telefony. rozpatrywanie monte i wave to zły pomysł. raczej pomyśl co chcesz mieć smartphoe czy zaawansowaną słuchawkę....

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/
  • Strona 1 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24