DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #720389  autor: tilas21
 27 maja 2014, 20:07
Witam
Mój problem polega na tym iż mój telefon Nokia PureView 808 zaczął naliczać sobie gigabajty danych "sciagnietych z sieci". Cudzysłów jest zamierzony ponieważ tak naprawdę nic nie ściąga. Tylko się nagrzewa i liczy dane;/
Przyróciłem tel do ustawień fabrycznych dwa razy (również z usunięciem danych jak programu itp) i dalej sytuacja się powtarza. Po uruchomieniu "dane mobilne" telefon pobiera w ciagu kilku godzin 1gb danych i strasznie sie nagrzewa i oczywiście rozładowuje.

Proszę o jakies sugestie porady, cokolwiek. Wysyłać na serwis (nie mam już gwarancji - tel otrzymany w ramach juz innej gwarancji), jeśli tak jaki to może być koszt?

P.s.
Dodam iż po kontakcie z t-mobile technicy nie ustalili żadnych nieprawidłowości, a konfigurację internetu w komórce zassałem ze strony t-mobile.

 #720398  autor: Niezgodna7
 27 maja 2014, 20:35
Nie wiem jak Ci pomóc..
1. Wcześniej fon się nie grzał i nie wieszał się na tym połączeniu? Działał normalnie?
2. Jak go zresetujesz, nie ma żadnej konfiguracji netowej, tak? Przełączasz na dane mobilne "on", i nic się nie grzeje? Nie ma możliwości poł.się z internetem, dopiero jak z EryTM ściągn.konfigurację?
3. Aplikacje raczej zostały wykluczone? (skasowane wszystkie, które pobrałeś)
4. Jakiś znaczek/ikonka się pojawia (3,5G / gps) podczas tego połączenia?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #720936  autor: tilas21
 29 maja 2014, 20:28
1. Wcześniej nie było żadnego problemu. Działał normalnie.
2. Nie ma żadnej konfiguracji, trzeba za kazdym razem wysyłać konfig z netu na nr komórki.
3. Tak jak pisałem, wszystko zostało przywrócone do stanu FABRYCZNEGO, bez aplikacji dodatkowych.
4. Jeśli jest w zasięgu 3G to oczywiście taki znaczek się pojawia lub HSDPA itp.

 #721821  autor: dario321
 02 cze 2014, 15:38
strzel format pamieci masowej,kartypamieci-jesli masz a na koncu wklep*#7370#
tez mam ten model telefonu i jest ok