DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #673216  autor: maniek89
 07 lis 2013, 20:25
No więc to chyba mój pierwszy problem z telefonem z symbianem i pierwszy z e72. Otóż w zasadzie nie wiem czy to problem. Podczas odtwarzania pliku mp3 trwa on przykładowo 4:40 - na komputerze i po wrzuceniu na telefon czas jest ten sam jednak po odtworzeniu na telefonie przy samym końcu dochodzi do 4:40 ale jeszcze przez około 10 sekund odtwarza plik aż do końca. Tzn piosenka idzie normalnie od początku do końca ale tak jakby licznik późnił się o te kilka sekund. Według niego przykładowo piosenka się skończyła a telefon dopiero kończyu odtwarzanie. Pliki prawidłowo odtwarzają się na komputerze, licznik czasu tez nie szwankuje, bitrate 192 kb/s. Olać czy coś z tym zrobić? Mam tak z kilkoma plikami. Nie pomaga przekonwertowywanie i zmiana bitrate. W zasadzie szwankowania licznika się nie odczuwa jeśli się na niego nie patrzy bo kawałek leci od początku do końca normalnie.

Drugi problem to taki, że po wrzuceniu albumu w 320 kb/s telefon widzi i odtwarza pliki normalnie ale przy włączonym zapętlaniu utworu nie potrafi go odtworzyć ponownie - "nie można odtworzyć elementów". Po ponownym ręcznym włączeniu piosenki odtwarza ją znów do końca jednak z automatycznego zapętlenia nici. Tu pomogła zmiana bitrate na mniejszy.
Jakies pomysły ogólnie? Format telefonu? Karty? Telefon zachowuje się normalnie i resztę muzyki i multimediów odtwarza bez problemu. Tak samo pliki odtwarzane są na komputerze.

 #673231  autor: wook
 07 lis 2013, 22:21
zainstaluj TTPod'a przyjemniejszy od fabrycznego odtwarzacza, a po zakupie robiłeś HR?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #673381  autor: maniek89
 08 lis 2013, 18:38
Mój drogi - telefon mam 1,5 roku :) tak już nie raz robilem HR - telefon ogolnie ma taką przypadłopść z 8 plikami mp3 dlatego niebardzo chcę go ruyszać. Odtwarza normalnie od początku do końca tylko tak jakby późnił się pod koniec o kilka sekund licznik.

 #673436  autor: wook
 09 lis 2013, 00:34
maniek89 pisze:tak już nie raz robilem HR
a kiedy ostatni?

spróbowałeś tego TTPoda?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #673443  autor: znawca
 09 lis 2013, 02:07
Skąd ja to znam :-D Sam na Symbianie miewałem z mp3 inne problemy - licznik pokazywał mi że piosenka trwa kilka godzin - oczywiście była krótsza i odtwarzała się normalnie, ale przy próbie przewinięcia np: do 40stej minuty, odtwarzacz albo sie zawieszał, albo przełączał następny utwór :)

Mi pomógł format karty, włączenie i wyłączenie telefonu + odświeżenie fonoteki, choć niektóre pliki uparcie nie chciały się poprawnie wyświetlać. Zwykle prościej było pobrać z netu inną wersję, niż zmuszać playera do poprawnego odtwarzania aktualnej :P

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #673541  autor: maniek89
 09 lis 2013, 16:47
Tzn nie chce robic HRa bo telefon bede zmieniac niedlugo wiec nie chce mi sie go mozolnie istawiac pod siebie po formacie bo zajmowalo mi to pol dnia. Zrobie mu przed sprzedaza. Plik mp3 zostal pobrany z linku yt przez konwerter online (wystep na zywo) i zwyczajnie nie moge go podmienic :) inne pobierane przez ta strone dzialaja w porzadku :)